خانه / اخبار استان / اکبر حیدری: ارتباط بین رسانه و بخش های مختلف باید دو جانبه باشد
ارتباط بین رسانه و بخش های مختلف باید دو جانبه باشد
ارتباط بین رسانه و بخش های مختلف باید دو جانبه باشد

اکبر حیدری: ارتباط بین رسانه و بخش های مختلف باید دو جانبه باشد

مدیر خانه مطبوعات البرز در نشست تخصصی وقف و رسانه ارتباط بین رسانه و بخش های مختلف باید دو جانبه باشد تا بتوان از تمامی ظرفیت های رسانه استفاده لازم را برد.

به گزارش سمن البرز، مدیر خانه مطبوعات استان البرز در نشست تخصصی وقف و رسانه که به میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز برگزار شد، اظهار کرد: ارتباط بین رسانه و بخش های مختلف باید دو جانبه باشد تا بتوان از تمامی ظرفیت های رسانه استفاده لازم را ببرند که اگر به طور کامل استفاده نشود واکنش منفی به همراه خواهد داشت.

اکبر حیدری گفت: اصحاب رسانه نقش تبلیغی، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی را در زمینه های مختلف بر عهده دارند. بر همین اساس می توانند در زمینه آشنایی جامعه با آثار و برکات وقف بسیار تاثیرگذار باشند.

وی تصریح کرد:رسانه ها بازتاب دهنده جریان های فکری و فرهنگی در جامعه هستند لذا باید در راستای انجام رسالت خود تلاش کرده و تاثیرگذاری خود را در جامعه نشان دهند.

وی ادامه داد: نهادینه کردن فرهنگ وقف در جامعه نیازمند تبلیغ، بستر سازی و فرهنگ سازی است. قطعا در این میان رسانه ها و روابط عمومی های ادارات نقش کلیدی و اساسی بر عهده دارند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
ارتباط بین رسانه و بخش های مختلف باید دو جانبه باشد
Author Rating
۵1star1star1star1star1star

درباره ی معصومه مویدی

معصومه مویدی هستم یک فعال اجتماعی که در حوزه زنان و خانواده و حقوق شهروندی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان البرز فعالیت میکنم. با اشتراک گذاری یک مقاله یا تهیه یک گزارش، خبر و مصاحبه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و NGO ها در سمن البرز به عنوان مدیرمسئول و خبرنگار فعالیت دارم.

همچنین ببینید

نقش رسانه ها در عمومي سازي پژوهش موثر است

اکبر حیدری: نقش رسانه ها در عمومی سازی پژوهش موثر است

سمن البرز: مدیر خانه مطبوعات البرز در نمایشگاه هفته پژوهش البرز گفت :  رسانه های جمعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *