بانک ایران زمین بانک دیجیتال
از ایثارگران و فرزندان شاهد شاغل در شهرداری شهرجدید هشتگرد تجلیل شد
02 اکتبر 2021 - 15:53
شناسه : 6308
1

مراسم تقدیر از ایثارگران و فرزندان شاهد شاغل در شهرداری شهرجدید هشتگرد همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی در سالن همایش شهردارى برگزار گردید.
دکتر آسوبار در ابتدای این جلسه رسیدگی به مشکلات و مسائل ایثارگران و فرزندان شاهد شاغل در شهرداری را وظیفه دانست و بیان داشت: خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان ازسرمایه های ارزشمند جامعه هستند که ..

ارسال توسط :
پ
پ


مراسم تقدیر از ایثارگران و فرزندان شاهد شاغل در شهرداری شهرجدید هشتگرد همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی در سالن همایش شهردارى برگزار گردید.
دکتر آسوبار در ابتدای این جلسه رسیدگی به مشکلات و مسائل ایثارگران و فرزندان شاهد شاغل در شهرداری را وظیفه دانست و بیان داشت: خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان ازسرمایه های ارزشمند جامعه هستند که شایسته است از مقام ایشان تجلیل شود و فرزندان ایشان نیز به پدران و مادران خود اقتدا کرده و در هر زمینه ای که وارد می شوند نام و یاد و ذکر ایشان را زنده نگاه دارند.
ایشان با بیان اینکه همه ملت ایران امنیت، آرامش، اقتدار و سربلندی خود را امروز مدیون شهدا، جانبازان و ایثارگران هستند، افزود: وجود جانبازان، ایثارگران و خانواده ایشان در جامعه همواره سبب خیر و برکت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و تثبیت ریشه های انقلاب و تداوم و مطرح شدن نام ایران در جهان به دلیل ایستادگی و از خود گذشتگی شهدا ، جانبازان و ایثارگران است.
در ادامه محمدکاظم موحدی پور رئیس شورای اسلامی با بیان اینکه امنیت و اقتدار کشور ما مدیون ایثارگری های رزمندگان و شهدا است، گفت: پاسداشت مقام شهدا و ایثارگران و ارج نهادن به مقام آنان وظیفه سنگین و توجه به خانواده شهدا و ایثارگران از اولویت‌های مجموعه شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری محسوب می شود. ایشان با اشاره به جانفشانی و مجاهدت های شهدای معظم، حضور ایثارگران و فرزندان شاهد به عنوان نیروهای ارزشی و انقلابی در شهرداری را مایه مباهات دانست و خواستار تداوم راه شهدا با خدمت رسانی خالصانه و شایسته به مردم شهر شد. ایشان از وجود و برکت حضور فرزندان شاهد در مجموعه شهرداری ابراز خرسندی کرد و خواست تا این عزیزان در اجرای امور سازمانی بعنوان الگویی که به تاسی از پدران بزرگوارشان ، تعهد و دلسوزی را سرلوحه کار خود دارند ، درستکاری و امانت داری را پیشه خود سازند.محمدرضا البرزى مشاور شهردار و از آزادگان، جانبازان و ایثارگران جنگ تحمیلی ضمن تشکر از مدیریت شهرى در برگزارى این مراسم هفته دفاع مقدس را به حضار تبریک گفت.ایشان با اشاره به اینکه ما در برابر جنگ تحمیلی دفاع کردیم و دفاع مقدس از افتخارات ماست، گفت: ما به دنبال جنگ نبودیم ولی در برابر متجاوز ساکت ننشستیم و امروز خرسندیم که بعد از گذشت چهل و اندی سال از جنگ با نیروی ایمان و اخلاصی که رزمندگان داشتند و در دفاع مقدس نقش آفرینی کردند، همه دنیا در برابر قدرت ایمان ما سر تعظیم فرود آوردند.
در ادامه مراسم از فرزندان شاهد شاغل در شهرداری تجلیل به عمل آمد.

از شما درخواست میکنیم نظرات و تجربیات گرانبهایتان را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهها بسته است.