خانه / اخبار استان / اصغر نصیری: دعوت سرمایه گذاران برای احیای بافت های فرسوده کرج
دعوت سرمایه گذاران برای احیای بافت های فرسوده کرج
دعوت سرمایه گذاران برای احیای بافت های فرسوده کرج

اصغر نصیری: دعوت سرمایه گذاران برای احیای بافت های فرسوده کرج

سمن البرز: شهردار کرج با تاکید بر ضرورت از بین بردن بافت های فرسوده، ساخت شرکت توسعه و عمران به جای ایجاد سازمان نوسازی بافت های فرسوده را پیشنهاد داد.

به گزارش سمن البرز، در جلسه صحن علنی امروز شورای شهر کرج در راستای بهبود و احیای بافتهای فرسوده اصغر نصیری شهردار کرج گفت: شهرداری باید برای نوسازی بافت های فرسوده تلاش کند؛ بر همین اساس ساخت شرکت توسعه و عمران با مشارکت سرمایه گذاران تاثیر مفیدتری نسبت به ایجاد سازمان نوسازی بافتهای فرسوده  دارد.

وی افزود: توانمندسازی در توسعه و سرمایه گذاری می تواند مدیریت شهری را در رسیدن به اهداف کلانی مانند از بین بردن بافت های فرسوده و کسب رضایت شهروندان یاری کند و اهمیت این موضوع کمتر از پروژه قطار شهری و کمربند شمالی نیست. لذا طرح بهبود و نگهداشت مناطق شهری با هدف شناسایی و رفع کمبودها در مناطق محروم و در جهت نوسازی بافتهای فرسوده انجام می شود.

نصیری در ادامه به انتشار فراخوانی مبنی بر ایجاد شرکتی برای سرمایه گذاران و مشارکت آنان برای رفع نیازهای شهری اشاره و بیان کرد: گرایش اصلی این شرکت از بین بردن بافت فرسوده است.

در ادامه این جلسه منصور وحیدی عضو شواری شهر کرج با اشاره به نگاه ویژه و حیاتی به رفع بافتهای فرسوده گفت : در دوره های گذشته برای بافتهای فرسوده کاری انجام نشده است و محله محوری را باید در دستور کار قرار دهیم. شورای شهر به دنبال برون رفت مثبت از مجموعه شهرداری هست.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
دعوت سرمایه گذاران برای احیای بافت های فرسوده کرج
Author Rating
۵1star1star1star1star1star

درباره ی مهدیه عظیم لو

همچنین ببینید

نقش رسانه ها در عمومي سازي پژوهش موثر است

اکبر حیدری: نقش رسانه ها در عمومی سازی پژوهش موثر است

سمن البرز: مدیر خانه مطبوعات البرز در نمایشگاه هفته پژوهش البرز گفت :  رسانه های جمعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *