بانک ایران زمین بانک دیجیتال
افتتاحیه مسابقات ارزشیابی امدادگران شرکت گاز استان البرز در مجموعه ورزشی انقلاب شهر کرج
03 اکتبر 2021 - 9:03
شناسه : 8787
1

حسن نوروزنیا رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران این شرکت از شروع برگزاری ارزشیابی امدادگران در تاریخ ۱۰ مهر ماه ۱۴۰۰ درمجموعه ورزشی انقلاب شهرکرج خبر داد.
در این ارزشیابی نوروزنیا ضمن تاکید در انجام وظیفه، سرعت عمل، دقت و ایمنی در کار امدادرسانی به این نکته نیز اشاره کرد: نوع کار و وظیفه امدادگر با سایر کار کنان متفاوت است و باید برای انتظاراتی که مردم از کارکنان شرکت..

ارسال توسط :
پ
پ


حسن نوروزنیا رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران این شرکت از شروع برگزاری ارزشیابی امدادگران در تاریخ ۱۰ مهر ماه ۱۴۰۰ درمجموعه ورزشی انقلاب شهرکرج خبر داد.
در این ارزشیابی نوروزنیا ضمن تاکید در انجام وظیفه، سرعت عمل، دقت و ایمنی در کار امدادرسانی به این نکته نیز اشاره کرد: نوع کار و وظیفه امدادگر با سایر کار کنان متفاوت است و باید برای انتظاراتی که مردم از کارکنان شرکت گاز استان البرز دار ندهمیشه اماده باشیم.در ادامه سپهری فر مدیر بهره برداری شرکت گازاستان البرز گفت:امسال همزمان با شروع فصل سرما ۳ تا ۴ میلیون مترمکعب مصرف گاز در استان البرز افزایش یافته است و همین امر باعث تلاش بیشتر امدادگران در کمک رسانی به سطح استان شده است .سپهری فر هدف از برگزاری این ارزشیابی را افزایش کیفیت خدمت رسانی به مشترکین و رده‌بندی امدادگران در دستگاه‌های مختلف و تشکیل تیم امدادگران ویژه عنوان کرد. همچنین آقای زاده حسین مدیر منابع انسانی به این نکته اشاره کرد: امداد کلمه ای ارزشمند است و جذابیت خاصی دارد به همین خاطر ما در آموزش سعی کردیم از آموزش امدادگران و در اختیار گذاشتن بسته های آموزشی به این همکاران خدوم غافل نشویم .ما خیالمان زمانی راحت است که امدادگران به موقع در زمان وقوع حادثه ، عمل کنند. در پایان آقای نوروزنیا اعلام کرد :این ارزیابی که شامل آزمون آمادگی جسمانی ،علمی و فنی می باشد تا هفته آینده ادامه دارد.

از شما درخواست میکنیم نظرات و تجربیات گرانبهایتان را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهها بسته است.