خانه / اخبار استان / اولین جشنواره شادی، امید، سلامت در کرج
اولین جشنواره شادی، امید، سلامت در کرج
اولین جشنواره شادی، امید، سلامت در کرج

اولین جشنواره شادی، امید، سلامت در کرج

مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج از برگزاری اولین جشنواره بزرگ شادی، امید، سلامت دربوستان های این منطقه با شعار شادی سرایت می کند، خبر داد.

شهرام وارسته ، هدف از برپایی این جشنواره را ایجاد شور و نشاط و شادابی و پر کردن اوقات فراغت خانواده ها عنوان کرد. وارسته افزود: این جشنواره شامل برنامه های متنوع فرهنگی وهنری از قبیل نمایش میدانی، رادیو، ایستگاه نقاشی کودکان، خلاقیت سنجی رایگان، و برنامه های متعدد جانبی دیگر بوده که تمام اعضای خانواده در فصل گرما و داشتن اوقات فراغت می توانند در کنار هم عصرانه شاد را تجربه کنند.

وی خاطر نشان کرد: این طرح با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی تداوم خواهد داشت تا شاهد شور و شادابی و بهره مندی شهروندان از این برنامه ها باشیم. گفتنی است، این جشنواره بزرگ روزهای ۲۴ و ۲۵ مرداد ماه جاری در بوستان های اطلسی واقع در بلوار ذوب آهن و تاجیکستان واقع در بلوار بلال از ساعت ۲۰:۳۰ برگزار می شود و این نوید را خواهیم داد که به مناسبت سال روز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه (س) جشنواره بزرگ ” شادی امید سلامت ” به مدت ۱۰ شب با حضور چهره های برتر استان و برگزاری نمایشگاهی با موضوع نشاط شهروندی و سلامت و با حضور کار آفرینان برتر استان در بوستان تاجیکستان واقع در روبروی شهرداری مرکز برگزار خواهد شد.

مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج در پایان ضمن دعوت شهروندان گرامی جهت حضور در جشن های تابستانه در منطقه اظهار داشت: طرح خلاقیت و استعداد یابی با برنامه های متنوع مسابقه و تست گویندگی از بخش های جذاب این جشنواره است همچنین برنامه مخصوص کودک لحظات شاد و مفرحی را برای کودکان عزیز خواهد ساخت.

Summary
Review Date
Reviewed Item
اولین جشنواره شادی، امید، سلامت در کرج
Author Rating
۵1star1star1star1star1star

درباره ی معصومه مویدی

معصومه مویدی هستم یک فعال اجتماعی که در حوزه زنان و خانواده و حقوق شهروندی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان البرز فعالیت میکنم. با اشتراک گذاری یک مقاله یا تهیه یک گزارش، خبر و مصاحبه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و NGO ها در سمن البرز به عنوان مدیرمسئول و خبرنگار فعالیت دارم.

همچنین ببینید

نقش رسانه ها در عمومي سازي پژوهش موثر است

اکبر حیدری: نقش رسانه ها در عمومی سازی پژوهش موثر است

سمن البرز: مدیر خانه مطبوعات البرز در نمایشگاه هفته پژوهش البرز گفت :  رسانه های جمعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *