خانه / اخبار نمایشگاه مطبوعات / سلیم نژاد: شورای شهر تلاش می کند تا تبعیضی بین رسانه‌ها نباشد
سلیم نژاد
سلیم نژاد

سلیم نژاد: شورای شهر تلاش می کند تا تبعیضی بین رسانه‌ها نباشد

سمن البرز: رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و عضو شورای شهر کرج گفت : رسانه های البرز در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات خوب ظاهر شدند.

به گزارش سمن البرز اکبرسلیم نژاد در بازدید از بیست وسومین نمایشگاه رسانه و مطبوعات به خبرنگار ما گفت: امسال نمایشگاه مطبوعات پرشورتر از هر سال برگزار شد و خانه مطبوعات استان البرز امسال نسبت به سال‌های گذشته عملکرد عالی و قابل قبولی داشته است وغرفه های استان البرز خود را پررنگ تر نشان داده‌اند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: ما عملکرد رسانه‌های کرج و استان البرز را ستایش می‌کنیم و آنها را حمایت می‌کنیم. انشاالله در پوشش اخبار حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی نیز پررنگ تر از قبل باشند و آسیب های اجتماعی و فرهنگی راشناسایی و برای رفع آنها پیشنهادات و انتقادات را با کمیسیون فرهنگی شورای شهر در میان بگذارند و در این خصوص باید اطلاع رسانی دقیق و شفافی داشته باشند.

سلیم نژاد در ادامه افزود: اعضای شورای اسلامی شهر کرج نهایت تلاششان رامی کنند تا تبعیضی بین رسانه‌ها از نظر حمایتی نباشد.

این مقام مسئول درپایان تشکر ویژه ای ازخبرنگاران استان البرز نمودند و گفتند: رسانه‌های البرزی با حضور پر رنگ و ارزشمندشان باعث افتخار کرج و استان البرز در سطح رسانه‌های کشور شده‌اند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
شورای شهر تلاش می کند تا تبعیضی بین رسانه‌ها نباشد
Author Rating
۵1star1star1star1star1star

درباره ی ahmadi

همچنین ببینید

رسانه های مردمی در پیشبرد اهداف نظام تاثیرگذارند

محسن انصاری: رسانه های مردمی در پیشبرد اهداف نظام تاثیرگذارند

سمن البرز: رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان بیان کرد: رسانه های  مردمی می توانند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *