تیتر مهمترین اخبار

بیت المال را فدای تدابیر سیاسی نکنیم اهتمام جدی کلیه همکاران در تحقق اولویتهای ۱۲ گانه سازمان زندانها در راس امور قرار گیرد مدیریت شهری از برگزاری جشنواره تئاتر حمایت می‌کند امحای حدود ۵ تن مواد مخدر و روان‌گردان در کرج فروش و عرضه روغن موتور تنها به عاملان و خریداران دارای کدنقش مجاز است شایسته و زیبنده کلانشهر کرج نیست که در آن معابر خاکی وجود دارد انتخابات اتحادیه تعمیرکاران اتومبیل-مرحله دوم شهرستان ساوجبلاغ برگزار و نتایج اعلام شد اجرای عملیات آسفالت مکانیزه بلوار اسکندری در شهرک جهان نما اجرای طرح اهدای کتاب به مناطق عشایری احیاء بصری کالبدی «بن بست محبت» با مشارکت اهالی محله حسین آباد برگزاری آزمون کانون کارشناسان رسمی دادگستری در استان البرز زیبا سازی دیوارهای دانشگاه آزاد با تکنیک «سند بلاست» کرونا در البرز| ثبت ۴ فوتی و بستری ۹۱ بیمار بدحال خطر لخته‌ شدن خون در کمین بیماران قلبی مبتلا به کرونا پیش بینی افزایش آلاینده‌ها برای آسمان البرز

بانک ایران زمین بانک دیجیتال
ایجاد بیش از ۲  هزار فرصت شغلی برای نیازمندان و مددجویان موردحمایت البرزی
02 اکتبر 2021 - 10:47
شناسه : 5620
1

از ابتدای سال جاری تاکنون به ۲۱۴۹ مددجو و نیازمند البرزی تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به ارزش ۶۳ میلیارد و ۳۷۸ میلیون تومان توسط بانک‌های عامل پرداخت‌شده است.
شاهین رضایی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان البرز بابیان اینکه ایجاد فرصت شغلی برای نیازمندان و مددجویان موردحمایت، یکی از خدمات مهم این نهاد است. گفت: این تسهیلات از محل اعتبارات قرض‌الحسنه سهم اشتغال با..

ارسال توسط :
پ
پ

ایجاد بیش از ۲  هزار فرصت شغلی برای نیازمندان و مددجویان موردحمایت البرزی
از ابتدای سال جاری تاکنون به ۲۱۴۹ مددجو و نیازمند البرزی تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به ارزش ۶۳ میلیارد و ۳۷۸ میلیون تومان توسط بانک‌های عامل پرداخت‌شده است.
شاهین رضایی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان البرز بابیان اینکه ایجاد فرصت شغلی برای نیازمندان و مددجویان موردحمایت، یکی از خدمات مهم این نهاد است. گفت: این تسهیلات از محل اعتبارات قرض‌الحسنه سهم اشتغال بانک‌ها و صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان جویای کار پرداخت می‌شود.وی با اشاره به اینکه امسال نسبت به سال گذشته ایجاد اشتغال در کمیته امداد رشد ۱۸ درصدی داشته است. افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون به ۲۱۴۹ مددجو و نیازمند البرزی تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به ارزش ۶۳ میلیارد و ۳۷۸ میلیون تومان توسط بانک‌های عامل پرداخت‌شده است.شاهین رضایی بابیان اینکه تسهیلات اشتغال این نهاد در زمینه‌های خدماتی، تولیدی صنعتی، دام‌پروری، کشاورزی و صنایع‌دستی به مددجویان وزنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد و تعدادی از نیازمندان غیر تحت حمایت پرداخت می‌شود بیان کرد: طی شش‌ماهه اول سال جاری این نهاد در قالب تسهیلات اشتغال، کاریابی و راهبری شغلی بیش از ۱۷۰۰ شغل به‌طور مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرده است. رضایی تصریح کرد: برای کارآفرینانی که از مددجویان موردحمایت این نهاد در کسب‌وکار خود به‌کارگیری کنند، پرداخت حق بیمه فرد به‌کارگیری شده تا دو سال در نظر گرفته‌شده است.

از شما درخواست میکنیم نظرات و تجربیات گرانبهایتان را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهها بسته است.