تیتر مهمترین اخبار

بیت المال را فدای تدابیر سیاسی نکنیم اهتمام جدی کلیه همکاران در تحقق اولویتهای ۱۲ گانه سازمان زندانها در راس امور قرار گیرد مدیریت شهری از برگزاری جشنواره تئاتر حمایت می‌کند امحای حدود ۵ تن مواد مخدر و روان‌گردان در کرج فروش و عرضه روغن موتور تنها به عاملان و خریداران دارای کدنقش مجاز است شایسته و زیبنده کلانشهر کرج نیست که در آن معابر خاکی وجود دارد انتخابات اتحادیه تعمیرکاران اتومبیل-مرحله دوم شهرستان ساوجبلاغ برگزار و نتایج اعلام شد اجرای عملیات آسفالت مکانیزه بلوار اسکندری در شهرک جهان نما اجرای طرح اهدای کتاب به مناطق عشایری احیاء بصری کالبدی «بن بست محبت» با مشارکت اهالی محله حسین آباد برگزاری آزمون کانون کارشناسان رسمی دادگستری در استان البرز زیبا سازی دیوارهای دانشگاه آزاد با تکنیک «سند بلاست» کرونا در البرز| ثبت ۴ فوتی و بستری ۹۱ بیمار بدحال خطر لخته‌ شدن خون در کمین بیماران قلبی مبتلا به کرونا پیش بینی افزایش آلاینده‌ها برای آسمان البرز

بانک ایران زمین بانک دیجیتال
بازدید سرزده اعضای شورای اسلامی شهر کرج از مرکز ساماندهی و توسعه مشاغل خانگی
30 سپتامبر 2021 - 9:04
شناسه : 2771
1

سه تن از اعضای شورای اسلامی شهر کرج از مرکز ساماندهی و توسعه مشاغل خانگی و نمایشگاه دست‌آفرین‌های مشاغل خانگی مستقر در این مرکز بازدید کردند.
در این بازدید علی قاسم‌پور سخنگو و رئیس کمیسیون حقوقی و املاک شورا، فاطمه منعمی خزانه‌دار و رئیس کمیته بانوان، کودک و خانواده شورای شهر و سیدمرتضی اعتصامی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر کرج، ضمن بازدید از ب..

ارسال توسط :
پ
پ


سه تن از اعضای شورای اسلامی شهر کرج از مرکز ساماندهی و توسعه مشاغل خانگی و نمایشگاه دست‌آفرین‌های مشاغل خانگی مستقر در این مرکز بازدید کردند.
در این بازدید علی قاسم‌پور سخنگو و رئیس کمیسیون حقوقی و املاک شورا، فاطمه منعمی خزانه‌دار و رئیس کمیته بانوان، کودک و خانواده شورای شهر و سیدمرتضی اعتصامی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر کرج، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مرکز ساماندهی مشاغل خانگی، با اهداف و برنامه‌های این مرکز آشنا شدند. به گزارش ایسنا، در این بازدید اعضای شورای شهر با اقدامات صاحبان مشاغل خانگی و مسئولین کمیته‌های حوزه تخصصی مشاغل خانگی آشنا شدند. در این بازدید علی قاسم پور ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته توسط دست‌اندرکاران شکل‌گیری این مرکز گفت: ما به عنوان نمایندگان مردم در شورای شهر، خدمتگزار مردم هستیم و هر چه به نفع مردم باشد تمام قد از آن حمایت می‌کنیم. سیدمرتضی اعتصامی دیگر عضو شورای شهر کرج نیز در سخنانی به ظرفیت اشباع شده استان البرز برای توسعه‌های صنعتی ناهمگون اشاره کرد و تصریح کرد: بدون تردید یکی از راه‌حل‌های برون‌رفت از این مسأله، تمرکز بیشتر بر توسعه مشاغل خانگی است که در این مرکز به درستی هدفگذاری شده است. در ادامه این بازدید، فاطمه منعمی رئیس کمیته بانوان، کودک و خانواده شورای اسلامی شهر کرج نیز با توجه به ضرورت حمایت از زنان سرپرست خانوار تاکید کرد: مشاغل خانگی می‌توانند در توانمندی و درآمد پایدار بانوان تاثیرگذار باشد. گفتنی است طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان البرز با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جهاد دانشگاهی واحد استان البرز در حال اجرا است و شکل‌گیری و راه‌اندازی مرکز ساماندهی و توسعه مشاغل خانگی نیز به عنوان یک الگوی نوین در زمینه کسب و کارهای خانگی با مشارکت اداره کل تعاون، جهاد دانشگاهی و شهرداری کرج در همین راستا عملیاتی شده است.

از شما درخواست میکنیم نظرات و تجربیات گرانبهایتان را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهها بسته است.