تیتر مهمترین اخبار

مسیر راه اندازی درمانگاه شبانه روزی گرمدره بر روی ریل های پیگیری شتاب گرفت افتتاح سی و ششمین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ در استان البرز دیدار و آشنایی سرپرست دانشگاه با کارکنان ستاد دانشگاه رنگ آمیزی سرعتکاه‌های آسفالتی معابر در منطقه دو از برگزیده اولین جشنواره ملی شعر امید تقدیر شد کسب رتبه اول در اجرای برنامه‌های فرهنگی و اوقات فراغت توسط سازمان فرهنگی شهرداری کرج طرح مناسب‌سازی قطعات اهل قبور بهشت سکینه(س) آغاز شد بازدید مدیر عامل وهیئت مدیره شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ازمنطقه البرز دو اکیپ لکه گیری آسفالت در منطقه ۸ فعال است روزانه حدود ۱۰۰ البرزی با علائم کرونا بستری می‌شوند آغاز برنامه های هفته تربیت بدنی در بستر شاد البرز طرح خط انتقال گاز ۱۲ اینچی به روستاهای بالادست سد کرج بررسی شد وضعیت ورزش سوار کاری در البرز مناسب نیست فراخوان پرسش مهر۲۲ ریاست جمهوری در البرز ارتقای خدمات‌رسانی با دایر کردن میز خدمت در شهرداری

بانک ایران زمین بانک دیجیتال
تشریح آخرین وضعیت پروژه کنارگذر مهرشهر
02 اکتبر 2021 - 15:13
شناسه : 6180
1

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت: مشکلی برای تامین سیمان مورد نیاز برای تکمیل پروژه‌های عمرانی شهر نداریم.
علی‌اصغر همتی با اشاره به آخرین وضعیت پروژه کنارگذر مهرشهر اظهار کرد: در ضلع شرقی مهرشهر تقاطعی غیرهمسطح ایجادشده که برای انجام عملیات تکمیلی آن مسیر جنوب به شمال مسیر فعلی مسدود شده است. وی ادامه داد: قرار بود این مسیر ظرف مدت یک ماه بازگشایی شود وی به دلیل بر..

ارسال توسط :
پ
پ


معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت: مشکلی برای تامین سیمان مورد نیاز برای تکمیل پروژه‌های عمرانی شهر نداریم.
علی‌اصغر همتی با اشاره به آخرین وضعیت پروژه کنارگذر مهرشهر اظهار کرد: در ضلع شرقی مهرشهر تقاطعی غیرهمسطح ایجادشده که برای انجام عملیات تکمیلی آن مسیر جنوب به شمال مسیر فعلی مسدود شده است. وی ادامه داد: قرار بود این مسیر ظرف مدت یک ماه بازگشایی شود وی به دلیل برخی مسائل مالی و فنی به تعویق افتاد و از این بابت از شهروندان عذرخواهی می‌کنیم. معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج توضیح داد: عملیات عمرانی این پروژه به پایان رسیده و در مرحله نصب تابلوهای هدایت مسیر تأمین روشنایی و نصب گاردریل‌های لوله‌ای پروژه قرار داریم. همتی اضافه کرد: با این اوصاف پیش‌بینی می‌شود این پروژه از اوایل هفته آینده به بهره‌برداری رسیده و زیر بار ترافیک برود. وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در پاسخ به اینکه آیا مشکل تأمین سیمان برای اجرای پروژه‌های عمرانی شهر حل‌شده است؟ گفت: با پایداری وضعیت تأمین برق در کشور و فعالیت کارخانه‌های سیمان نوسان ایجادشده در بازار سیمان مرتفع و قیمت متعادل‌تر شده است.
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت: هرچند باعرضه سیمان در بورس تأمین آن برای پیمانکاران تا حدودی سخت شده ولی دیگر از قیمت‌های نجومی خبری نیست و خوشبختانه در حال حاضر برای تأمین سیمان موردنیاز پروژه‌ها مشکلی نداریم.

از شما درخواست میکنیم نظرات و تجربیات گرانبهایتان را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهها بسته است.