بانک ایران زمین بانک دیجیتال
دیدار شهردار جدید شهر نظرآباد و اعضای شورای اسلامی با حجت الاسلام موسوی
02 اکتبر 2021 - 15:49
شناسه : 6312
1

دکتر صفری شهردار جدید شهر نظرآباد و اعضای شورای اسلامی نظرآباد با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان با حجت الاسلام موسوی دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار حجت الاسلام موسوی ضمن تبریک به دکتر صفری جهت انتصاب وی به عنوان شهردار شهر نظرآباد گفت: مسئولیت فرصتی است برای خدمت‌رسانی به مردم انسان موفق کسی است که از این فرصت نهایت استفاده را جهت خدمت به مردم و گره‌گشایی از کار آ..

ارسال توسط :
پ
پ


دکتر صفری شهردار جدید شهر نظرآباد و اعضای شورای اسلامی نظرآباد با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان با حجت الاسلام موسوی دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار حجت الاسلام موسوی ضمن تبریک به دکتر صفری جهت انتصاب وی به عنوان شهردار شهر نظرآباد گفت: مسئولیت فرصتی است برای خدمت‌رسانی به مردم انسان موفق کسی است که از این فرصت نهایت استفاده را جهت خدمت به مردم و گره‌گشایی از کار آنان ببرد.وی با تاکید بر ضرورت ارائه برنامه و دغدغه‌مند بودن نسبت به مردم اضافه کرد: مسئولین و مدیران فارغ از مسائل حزبی، سیاسی و گروهی همگام با دولت در مسیر تحقق اهداف انقلاب و خدمت‌رسانی به مردم حرکت کنند و در اجرای پروژه‌ها و برنامه‌ها ، زمانبندی را لحاظ کنند به نحوی که قابل ارزیابی و گزارش‌دهی باشد.
دکتر صفری ضمن تشکر و قدردانی از امام جمعه به عزم مجموعه مدیرت شهری در راستای کار و تلاش مضاعف تاکید کرد و گفت: مجموعه پرتلاش شورای اسلامی و شهرداری درپی حل مشکلات مردم بوده و گام اساسی در انجام کارهای صورت نگرفته و بر زمین مانده برخواهد داشت؛ ان‌شاءالله با همکاری و تعامل و گفتگو با دستگاه‌های اجرایی مشکلات شهری به‌زودی رفع خواهد شد.

از شما درخواست میکنیم نظرات و تجربیات گرانبهایتان را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهها بسته است.