خانه / اخبار استان / رحیم خستو: پژوهش هزینه نیست
پژوهش هزینه نیست
پژوهش هزینه نیست

رحیم خستو: پژوهش هزینه نیست

سمن البرز:  عضو شورای شهر در بازدید از نمایشگاه پژوهش و فناوری گفت :  پژوهش هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری برای آینده است.

نخستین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان البرز در هفته پژوهش از ۴ الی ۹ آذرماه ۱۳۹۶ در دانشگاه پیام نور کرج در حال برگزاری است.

به گزارش سمن البرز دکتر رحیم خستو عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و نماینده مردم  کرج در شورای شهر در این نمایشگاه به خبرنگار ما گفت: ما معتقدیم که پژوهش هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری برای آینده است، پژوهش این امکان را فراهم می کند تا جلوی خطا را بگیریم و طرح ها را با هزینه‌ای کمتر اجرایی کنیم.

این استاد دانشگاه افزود: برگزاری این نمایشگاه بیانگر این است که ما با بهره گیری از تلاش جوانان خلاق ، نهادهای مدنی و اجتماعی که در حوزه‌های فنی می‌توانند طرح‌های جدیدی ارائه دهند با مشارکت مردم با هزینه‌های کمتر شهر را بهتر اداره کنیم.

دکتر خستو همچنین با حضور در غرفه مدیریت شهری از کمپین # من کرج را دوست دارم حمایت کردند.

گفتنی است؛ نمایشگاه هفته پژوهش استان البرز از ۱۰ کمیته با هدف عملیاتی‌سازی ایده‌های برتر تشکیل شده است و جمعی از پدید آورندگان و ایده‌پردازان کسب و کار نوین و نوپا در این نمایشگاه حضور دارند.

تهیه و تنظیم: مهدیه عظیم‌لو

درباره ی معصومه مویدی

معصومه مویدی هستم یک فعال اجتماعی که در حوزه زنان و خانواده و حقوق شهروندی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان البرز فعالیت میکنم. با اشتراک گذاری یک مقاله یا تهیه یک گزارش، خبر و مصاحبه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و NGO ها در سمن البرز به عنوان مدیرمسئول و خبرنگار فعالیت دارم.

همچنین ببینید

نقش رسانه ها در عمومي سازي پژوهش موثر است

اکبر حیدری: نقش رسانه ها در عمومی سازی پژوهش موثر است

سمن البرز: مدیر خانه مطبوعات البرز در نمایشگاه هفته پژوهش البرز گفت :  رسانه های جمعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *