خانه / جوانان / سازمان مردم نهاد حامی جوانان، حامی اقتصاد خانواده
سمن حامی جوانان، حامی اقتصاد خانواده
سمن حامی جوانان، حامی اقتصاد خانواده

سازمان مردم نهاد حامی جوانان، حامی اقتصاد خانواده

دبیر موسسه مردم نهاد حامی جوانان از ارائه خدمات ویژه و تخفیف های این موسسه به شهروندان در چهار بخش درمانی ، ورزشی ، رفاهی و آموزشی خبر داد.به گزارش سمن البرز، علی حمدالهی دبیر موسسه مردم نهاد حامی جوانان در گفتگو با خبرنگار سمن البرز گفت : موسسه حامی جوانان با مجوز رسمی از وزارت ورزش و جوانان با  ارائه خدمات ویژه به اعضای خود و شهروندان را در چهار بخش درمانی ، ورزشی ، رفاهی و آموزشی به زندگی بهتر شهروندان،کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش قدرت اقتصادی خانواده ها  و جوانان کمک می کند.

حمدالهی افزود: این موسسه با ارائه خدمات بهتر در راستای زندگی بهتر شهروندان ، با انعقاد قرارداد با مراکز مختلف، خدمات مراکز با تخفیف بیشتری در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

ایشان گفت: این سمن جهت رفاه حال شهروندان اقدام به صدور کارت vip جهت استفاده راحت تر از تخفیفات مراکز طرف قرارداد نموده است.

در حال حاضر علاقه مندان می توانند از غرفه سمن حامی جوانان در نمایشگاه دستاوردهای سمن های استان واقع در پارک چمران از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۰ شب بازدید نمایند.

لیست مراکز طرف قرارداد با موسسه حامی جوانان :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
سازمان مردم نهاد حامی جوانان، حامی اقتصاد خانواده

درباره ی معصومه مویدی

معصومه مویدی هستم یک فعال اجتماعی که در حوزه زنان و خانواده و حقوق شهروندی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان البرز فعالیت میکنم. با اشتراک گذاری یک مقاله یا تهیه یک گزارش، خبر و مصاحبه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و NGO ها در سمن البرز به عنوان مدیرمسئول و خبرنگار فعالیت دارم.

همچنین ببینید

مدیرکل محترم و معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز

غفرانی در بازدید از غرفه سمن البرز:رسانه ها نقش موثری درپیشبرداهداف اداره ورزش وجوانان دارند

به گزارش سمن البرز در اولین ساعات سومین روز نمایشگاه مطبوعات و رسانه جناب آقای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *