خانه / اخبار استان / عباس زارع : مسئولین باید رویه ای را پیش گیرند تا انگیزه خیرین را برای انجام کار خیر کاهش پیدا نکند
مسئولین باید رویه ای را پیش گیرند تا انگیزه خیرین را برای انجام کار خیر کاهش پیدا نکند
مسئولین باید رویه ای را پیش گیرند تا انگیزه خیرین را برای انجام کار خیر کاهش پیدا نکند

عباس زارع : مسئولین باید رویه ای را پیش گیرند تا انگیزه خیرین را برای انجام کار خیر کاهش پیدا نکند

سمن البرز: عباس زارع در بازدید از بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی(ره) گفت : با واگذاری بخش دیالیز البرز به بخش خصوصی تا حدی انگیزه خیرین جهت سرمایه گذاری در این بخش پایین آمده و مسئولین باید رویه ای را پیش گیرند تا انگیزه خیرین را برای انجام کار خیر کاهش پیدا نکند.

به گزارش سمن البرز، عباس زارع عضو شورای شهر کرج به همراه خیرین اصناف در بازدید از بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی(ره) در گفتگو با خبر نگار ما گفت : با دعوت انجمن حمایت از بیماران کلیوی در این بازدید نزدیک از این بخش با مشکلات بیماران آشنا شدم و  بنده به عنوان نماینده مردم در شورا مجدانه مشکلاتی درمانی بیماران این بخش را از مراجع ذیربط پیگیری خواهم نمود و متولیان امر باید پاسخگوی مشکلات مردم باشند.

وی در خصوص رضایتمندی بیماران از خدمات رسانی گفت : بیماران در حال حاضر از امکانات و خدمات رسانی بیمارستان امام خمینی(ره) رضایت نسبی دارند و از پرسنل خدوم بسیار راضی هستند و این نکته بسیار مثبتی است.

ولی متولیان بالادستی باید نظارت دقیق تری بر پرداخت حقوق و دستمزد پرسنل این بخش داشته باشند. از نگاه بیماران عمده مشکل این بخش عدم رسیدگی و توجه کافی به پرسنل می باشد که با رسیدگی بیشتر و ایجاد انگیزه کافی باید مجربین شناسایی شده و ماندگار شوند که قطعا بر کیفیت کاری این بخش تاثیر بسزایی خواهد داشت. از منظر ساختاری نیز این بخش در شرایط مناسبی نمی باشد. همچنین مردم از نظر پوشش بیمه ای رضایت مندی کافی را ندارند و دچار مشکل هستند.

این عضو شورای شهر در ادامه بیان کرد: مسئولین باید رویه ای را پیش گیرند تا انگیزه خیرین را برای انجام کار خیر کاهش پیدا نکند. با واگذاری بخش دیالیز البرز به بخش خصوصی تا حدی در انگیزه خیرین جهت سرمایه گذاری در این بخش تاثیرگذار بوده است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

شورای شهر ، شهرداری ، بهداشت و درمان و سازمان همیاری های شهرداری استان البرز به عنوان متولی بیمارستان امام خمینی(ره) به صورت ویژه تر باید به این مشکلات رسیدگی کنند.

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
مسئولین باید رویه ای را پیش گیرند تا انگیزه خیرین را برای انجام کار خیر کاهش پیدا نکند
Author Rating
۵1star1star1star1star1star

درباره ی معصومه مویدی

معصومه مویدی هستم یک فعال اجتماعی که در حوزه زنان و خانواده و حقوق شهروندی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان البرز فعالیت میکنم. با اشتراک گذاری یک مقاله یا تهیه یک گزارش، خبر و مصاحبه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و NGO ها در سمن البرز به عنوان مدیرمسئول و خبرنگار فعالیت دارم.

همچنین ببینید

نقش رسانه ها در عمومي سازي پژوهش موثر است

اکبر حیدری: نقش رسانه ها در عمومی سازی پژوهش موثر است

سمن البرز: مدیر خانه مطبوعات البرز در نمایشگاه هفته پژوهش البرز گفت :  رسانه های جمعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *