تیتر مهمترین اخبار

مسیر راه اندازی درمانگاه شبانه روزی گرمدره بر روی ریل های پیگیری شتاب گرفت افتتاح سی و ششمین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ در استان البرز دیدار و آشنایی سرپرست دانشگاه با کارکنان ستاد دانشگاه رنگ آمیزی سرعتکاه‌های آسفالتی معابر در منطقه دو از برگزیده اولین جشنواره ملی شعر امید تقدیر شد کسب رتبه اول در اجرای برنامه‌های فرهنگی و اوقات فراغت توسط سازمان فرهنگی شهرداری کرج طرح مناسب‌سازی قطعات اهل قبور بهشت سکینه(س) آغاز شد بازدید مدیر عامل وهیئت مدیره شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ازمنطقه البرز دو اکیپ لکه گیری آسفالت در منطقه ۸ فعال است روزانه حدود ۱۰۰ البرزی با علائم کرونا بستری می‌شوند آغاز برنامه های هفته تربیت بدنی در بستر شاد البرز طرح خط انتقال گاز ۱۲ اینچی به روستاهای بالادست سد کرج بررسی شد وضعیت ورزش سوار کاری در البرز مناسب نیست فراخوان پرسش مهر۲۲ ریاست جمهوری در البرز ارتقای خدمات‌رسانی با دایر کردن میز خدمت در شهرداری

بانک ایران زمین بانک دیجیتال
علی حدادی با اعضای تیم فوتسال مقاومت البرز دیدار کرد
02 اکتبر 2021 - 15:22
شناسه : 6224
1

حضور علی حدادی به عنوان یکی از حامیان ورزشکاران در میان اعضای تیم مقاومت البرز با استقبال مدیران، مربیان و بازیکنان این تیم لیگ برتری روبرو شد.
نماینده مردم در جمع بازیکنان ضمن حمایت نمایندگان البرز در مجلس از ورزشکاران در شاخه های مختلف ورزشی گفت: امروز جامعه بیش از هر زمان دیگری به نشاط و شادابی نیاز دارد و این میسر نمی شود مگر با ایجاد زمینه های رفاهی، ورزشی و فرهن..

ارسال توسط :
پ
پ


حضور علی حدادی به عنوان یکی از حامیان ورزشکاران در میان اعضای تیم مقاومت البرز با استقبال مدیران، مربیان و بازیکنان این تیم لیگ برتری روبرو شد.
نماینده مردم در جمع بازیکنان ضمن حمایت نمایندگان البرز در مجلس از ورزشکاران در شاخه های مختلف ورزشی گفت: امروز جامعه بیش از هر زمان دیگری به نشاط و شادابی نیاز دارد و این میسر نمی شود مگر با ایجاد زمینه های رفاهی، ورزشی و فرهنگی در استان البرز که باید از سوی مدیران فرهنگی و ورزشی در عمل اجرایی شود. حدادی با اشاره به اینکه سرانه های ورزشی در استان البرز نیازمند ارتقاست گفت: با توجه به جمعیت استان و نیاز مردم اهم از مردان و زنان به فضاهای ورزشی باید در راستای افزایش آن کوشید و سالن های نیمه کاره ورزشی باید تکمیل و به بهره برداری برسند. نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان با اشاره به همت مدیران، اعضای فنی و بازیکنان مقاومت البرز این تیم را دارای پتانسیل خوب دانست و ابراز امیدواری کرد در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال شاهد درخشش این تیم باشیم و در پایان مسؤلین استانی را به حمایت از تیم های ورزشی دعوت کرد. گفتنی است در این دیدار فرماندار شهرستان چهارباغ ،اعضای شورای شهر کرج ،جمعی مسؤلین ورزشی سپاه استان،و مدیران باشگاه تیم مقاومت البرز حضور داشتند .

از شما درخواست میکنیم نظرات و تجربیات گرانبهایتان را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهها بسته است.