خانه / اخبار نمایشگاه مطبوعات / فریده بزنی بیرانوندی: تمرکز بر شفاف سازی چالش‌های پیش روی مدیریت شهری در دستور کار شورای پنجم
بزنی بیرانوند
بزنی بیرانوند

فریده بزنی بیرانوندی: تمرکز بر شفاف سازی چالش‌های پیش روی مدیریت شهری در دستور کار شورای پنجم

به گزارش سمن البرز فریده بزنی بیرانوندی عضوشورای شهرکرج در بازدید از غرفه سمن البرز به خبرنگار ما گفت:


امسال نمایشگاه رسانه ومطبوعات ازاهمیت خاصی برخورداراست زیرانمایشگاه برای تمامی ۱۳ نفراعضای شورای اسلامی شهر کرج ارزشمندبوده وامروز اکثریت اعضای شورا درنمایشگاه حضورپیدا کردند تامشکلات وکمبودها را در حوزه رسانه‌های شهر کرج و استان البرز از نزدیک دیده ودرنظرداشته باشند و برای رفع مشکلات آنها تدابیری بیاندیشند.

رسانه‌های استان البرز و علی الخصوص پایگاه خبری سمن البرز همپا و در کنار غرفه خانه مطبوعات بدون حمایت وباکمترین امکانات ولیکن با بیشترین محتوای ارزشمند در حوزه‌های تخصصی درنمایشگاه شرکت کرده‌اند و این مهم قابل تقدیر و ستایش است.

استان البرز باید درتمام امکانات رتبه اول را داشته زیرا کرج یک کلانشهراست و از رسانه‌های آن نیز انتظار بیشتری می‌رود.

در ادامه این عضوشورای شهرازتعامل رسانه‌ها با شورای اسلامی شهر کرج احساس رضایت کرده وازاطلاع رسانی وهمکاری آن‌ها راضی بوده وتشکرمیکند.

وی در ادامه افزود: دردوره پنجم بیشترما دربحث شفاف سازی چالش‌های پیش روی مدیریت شهری تمرکزداریم و من به رسانه‌های استان البرز حاضر در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی رسانه و مطبوعات بیشترین امتیازرامیدهم و ازفعالیت ان‌ها راضی‌ام, چرا که بدون هیچگونه دریافت خدماتی درحال فعالیت و خدمت رسانی به شهروندان فهیم کرج و استان هستند وچشم داشتی هم ندارند.

شورادرنظردارند تاخدماتی رادراختیارخانه مطبوعات جهت حمایت از خبرنگاران و رسانه‌ها قرارداده تا فعالیت بهتری را ازاین پس از آنها شاهد باشیم.

وی درپایان به خروجی نمایشگاه اشاره کرده ومیگوید طبق بازدیدی که از نمایشگاه داشتیم پیش بینی ما براین است که خروجی خوبی برای مخاطبین داشته باشد و ماآمده ایم رصدکنیم درغرفه های رسانه‌های استان البرز چه می‌گذرد و چه کم و کاستی‌های دارند که می‌توانیم با کمک دیگر اعضای شورا در صدد رفع آنها باشیم.

درباره ی ahmadi

همچنین ببینید

رسانه های مردمی در پیشبرد اهداف نظام تاثیرگذارند

محسن انصاری: رسانه های مردمی در پیشبرد اهداف نظام تاثیرگذارند

سمن البرز: رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان بیان کرد: رسانه های  مردمی می توانند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *