خانه / جوانان / محسن انصاری: البرز زنگ تفریح تهران نیست
البرز زنگ تفریح تهران نیست
البرز زنگ تفریح تهران نیست

محسن انصاری: البرز زنگ تفریح تهران نیست

سمن البرز:  رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان البرز با دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در خصوص انتصاب مدیران نالایق در ادارات کل استان ها گفتگو کرد.

به گزارش سمن البرز،در نشست صمیمی مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان های تهران و البرز با وزیر ورزش و جوانان، محسن انصاری رئیس مجمع جوانان استان البرز با حضور در ساختمان وزارت ورزش و جوانان ضمن تقدیر از مقام عالی وزارت به جهت انتصاب مدیران کل جوان در وزارتخانه مطبوع و حمایت شخص وزیر از عملکرد حوزه جوانان و همچنین افزایش ۶۶ برابری بودجه معاونت جوانان ، در خصوص انتصابات در ادارات کل استان ها عنوان داشت : استان البرز زنگ تفریح تهران نیست.

عدم ثبات مدیریتی در البرز به خصوص در سالهای اخیر نگران کننده است چرا که هر مدیری سیاستهای خاص خود را دنبال می کند و جوانان دچار سردرگمی می شوند.

محسن انصاری در ادامه به روند روابط نامشروع در بین دختران و پسران اشاره کرد و گفت : تشکیل اتاق فکر از طریق جذب افراد صاحب نظر و متخصص در امور اجتماعی و تخصیص بودجه برای اجرای عملیاتی کار فرهنگی راجع به موضوع فوق می تواند قدری به روند کنترل و پیشگیری این گونه روابط کمک نماید چرا که آمار بالای طلاق در یکسال اول زندگی نشان از تاثیرگذاری این روابط نامشروع در دوران نوجوانی و جوانی دارد .

رئیس مجمع سمن های جوان البرز در بخشی دیگر از سخنان خود به آمار بالای تصادفات جاده ای اشاره کرد و بیان داشت : در سالهای اخیر تعداد کشته شدگان حوادث جاده ای به مراتب نسبت به آمار جهانی بالاتر بوده و در ۷۰ درصد موارد رانندگان مقصر اصلی حادثه بوده اند که در اکثر موارد خواب آلودگی و عدم مهارت در کنترل خودرو موجب به وجود آمدن خسارت شده است .

انصاری از تشکیل دبیرخانه کشوری طرح کاهش تلفات جاده ای در البرز خبر داد و اظهارداشت در اسرع وقت نسبت به تشکیل جلسه با مدیران ارشد شرکت بیمه ایران اقدام خواهد شد تا مقدمات برگزاری طرح عملیاتی شود .

سازمان های مردم نهاد غیر سیاسی، غیرتجاری و کاملا مردمی در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی از جمله طلاق ، اعتیاد ، خشونت و مواردی از این قبیل در کنار دولت ها به صورت فی سبیل الله و داوطلبانه فعالیت می نمایند.

استان البرز دارای بیشترین سمن در کل کشور بوده و در سطح ملی بیشترین عضو را در مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان دارد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
البرز زنگ تفریح تهران نیست
Author Rating
۵1star1star1star1star1star

درباره ی معصومه مویدی

معصومه مویدی هستم یک فعال اجتماعی که در حوزه زنان و خانواده و حقوق شهروندی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان البرز فعالیت میکنم. با اشتراک گذاری یک مقاله یا تهیه یک گزارش، خبر و مصاحبه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و NGO ها در سمن البرز به عنوان مدیرمسئول و خبرنگار فعالیت دارم.

همچنین ببینید

غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز

بازدید مدیرکل محترم و معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز از غرفه خانه مطبوعات البرز

به گزارش سمن البرز در اولین ساعات سومین روز نمایشگاه مطبوعات و رسانه جناب آقای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *