خانه / مسئولین استان / مدیران از ظرفیت تشکل های اجتماعی استفاده کنند
مدیران از ظرفیت تشکل های اجتماعی استفاده کنند
مدیران از ظرفیت تشکل های اجتماعی استفاده کنند

مدیران از ظرفیت تشکل های اجتماعی استفاده کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: از ایده های نوین تشکل های اجتماعی به منظور رشد و توسعه استان و به تبع آن کشور بهره برداری می شود و ایده پردازان باید طرح های خود را با قابلیت اجرایی و عملیاتی و به شکل منطقی ارائه دهند.

به گزارش سمن البرزبه نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، فتح الله حقیقی در جلسه کمیسیون بانوان و خانواده استان البرز که بعد از ظهر چهارشنبه برگزار شد با تاکید بر ضرورت بهره برداری مطلوب از مطالعات و پژوهش های فعالان اجتماعی افزود: در کشورهای پیشرفته دنیا از این ظرفیت ها بهره برداری شده و نتایج تاثیرگذاری نیز در بر داشته است.
وی با بیان اینکه جوانان خوش فکری در استان البرز وجود دارند که می توان از نظرات آنها در زمینه های مختلف استفاده کرد ادامه داد: جوانان خلاق باید آموزش ببینند که طرح های خود با توجه به ظرفیت ها و زیرساخت های موجود و بر اساس مطالعات جامع از وضعیت کنونی ارائه دهند.
حقیقی گفت: لازمه پیشرفت هر جامعه ای تهیه و تدوین طرح هایی است که قابلیت اجرایی داشته و تنها جنبه نظری آنها برای رفع تکلیف مد نظر نباشد.
وی تعامل مدیران و سازمان های مردم نهاد را برای تحقق اهداف توسعه ای لازم دانست و افزود: تشکل های اجتماعی به دور از اهداف اقتصادی و سیاسی، به دنبال ایجاد فضا و بستری برای کمک به جامعه هستند از این رو می توان با هم افزایی مطلوب ایده های نوین را به سر منزل مقصود رساند.
معاون استاندار اضافه کرد: در استان البرز بانوان توانمندی وجود دارند که باید با تهیه بانک اطلاعاتی جامع از نسبت به شناسایی و به کار گیری آنها در پست های مدیریتی استان و سایر موارد مربوطه اقدام کرد.
وی با اشاره به لزوم بکارگیری فعال مشاور بانوان دستگاه و ادارات استان گفت: درصدد برگزاری همایش ها و کلاس های آموزشی برای بانوان توانمند شاغل در ادارات استان هستیم که راه تصدی پست های مدیریتی برای آنها تسریع و تسهیل شود.
حقیقی افزود: در این جلسه ۲ طرح از سوی بانوان البرزی مطرح شد که پس از بررسی بیشتر و رفع نقاط ضعف آنها به صورت کارشناسی، طرح ها به مدیران دستگاه های مربوطه ارجاع شده و عملیاتی می شود.

Summary
Review Date
Reviewed Item
مدیران از ظرفیت تشکل های اجتماعی استفاده کنند
Author Rating
۵1star1star1star1star1star

درباره ی معصومه مویدی

معصومه مویدی هستم یک فعال اجتماعی که در حوزه زنان و خانواده و حقوق شهروندی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان البرز فعالیت میکنم. با اشتراک گذاری یک مقاله یا تهیه یک گزارش، خبر و مصاحبه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و NGO ها در سمن البرز به عنوان مدیرمسئول و خبرنگار فعالیت دارم.

همچنین ببینید

پنجمین گردهمایی مسئولان امور جوانان سراسر کشور در سنندج

نشستهای تخصصی در حوزه جوانان منجر به برنامه ریزی اصولی و تبادل تجربه می شود

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان البرز در پنجمین گردهمایی مسئولان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *