خانه / اخبار استان / مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفتمان اعتدال را در استان پیگیری کند
مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفتمان اعتدال را در استان پیگیری کند
مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفتمان اعتدال را در استان پیگیری کند

مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفتمان اعتدال را در استان پیگیری کند

استاندارالبرز با بیان اینکه کار در حوزه فرهنگ و هنر بسیارگسترده، فراگیر و در عین حال اثرگذاراست، گفت: انتظار می رود با شناخت مرزها و حریم سیاست های دولت، گفتمان اعتدال ، که کارکرد اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، اجرایی شود.

به گزارش سمن البرز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی البرز، صبح یکشنبه «دکترمحمدعلی نجفی» در دیدار “سیدهادی حسینی” معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با قدردانی از تلاش های علی خیلدارمدیرکل سابق ارشاد گفت: شکافی که تا پیش از این بین هنرمندان و اهالی رسانه در استان وجود داشت در زمان مدیریت وی در مسیر هماهنگی با بخش های فرهنگی، هنری و رسانه ای قرار گرفت.
دکترنجفی افزود: در مدت سرپرستی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، جز تلاش و همراهی با اندیشه های دولت از آقای خیلدار چیزی ندیدیم.
وی گفت: مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز نیز حرف های اهالی هنر، رسانه و فرهنگ را که از روی دلسوزی است بشنود و در برنامه های خود در نظر گیرد.
استاندار با بیان اینکه کار در حوزه فرهنگ و هنر سخت است، ضمن اشاره به سوابق “ناصر مقدم” مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز افزود: انتظار می رود با شناختی که از وظایف و رسالت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود دارد، در استان نیز فضای فرهنگ و هنر با حفظ ارزش ها و اخلاق به سمت گفتمان اعتدال و توازن جهت پیدا کند.
دکتر نجفی همچنین با اشاره به اینکه جامعه فرهنگ و هنر را قشرهای مختلفی با نظرات متفاوتی تشکیل می دهند و رسالت این وزارتخانه نیز هماهنگی بین کارکردهای هنرمندان و اهالی رسانه است، تصریح کرد: کار در  حوزه فرهنگ و هنر بسیار اثرگذار است و باید مرزها را شناخت و در حریم سیاست دولت و وزارت ارشاد حرکت کرد.
وی با بیان اینکه نگاه دولت در استان نیز کمک به پویایی هر چه بیشتر این بخش است، گفت: مدیرکل جدید ارشاد باید شرایطی را فراهم کنند تا اصحاب رسانه، انجمن های فرهنگی و هنری و سایر تشکل ها در کنار هم فعالیت های موثری را داشته باشند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفتمان اعتدال را در استان پیگیری کند
Author Rating
۵1star1star1star1star1star

درباره ی معصومه مویدی

معصومه مویدی هستم یک فعال اجتماعی که در حوزه زنان و خانواده و حقوق شهروندی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان البرز فعالیت میکنم. با اشتراک گذاری یک مقاله یا تهیه یک گزارش، خبر و مصاحبه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و NGO ها در سمن البرز به عنوان مدیرمسئول و خبرنگار فعالیت دارم.

همچنین ببینید

دعوت سرمایه گذاران برای احیای بافت های فرسوده کرج

اصغر نصیری: دعوت سرمایه گذاران برای احیای بافت های فرسوده کرج

سمن البرز: شهردار کرج با تاکید بر ضرورت از بین بردن بافت های فرسوده، ساخت شرکت …

یک دیدگاه

  1. سلام.مطالب سایت عالیه.ممنون از شما.به امید توفیق روزافزون.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *