خانه / اخبار نمایشگاه مطبوعات / مدیر انجمن قائم (عج): رسانه ها نقش مهمی در معرفی سمن ها به مردم دارند
رسانه ها نقش مهمی در معرفی سمن ها به مردم دارند
رسانه ها نقش مهمی در معرفی سمن ها به مردم دارند

مدیر انجمن قائم (عج): رسانه ها نقش مهمی در معرفی سمن ها به مردم دارند

سمن البرز: مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران تهیدست قائم(عج) گفت : مردم هنوز با عملکرد سمن ها در جامعه آشنا نیستند و رسانه ها در این معرفی نقش مهمی دارند.

به گزارش سمن البرز ، خانم مهین باقری( خانم سروش) از خیرین استان البرز و مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران تهیدست قائم (عج) در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و غرفه سمن البرز ضمن تشکر از تمامی عوامل اجرایی غرفه سمن البرز در گفتگو با خبرنگار ما گفت : مردم هنوز با عملکرد و اهداف سازمان های مردم نهاد آشنا نیستد و رسانه ها نقش مهمی در معرفی سمن ها به مردم دارند . نمایشگاه مطبوعات فرصت بسیار مناسبی برای معرفی رسانه هایی هست که در این حوزه کار می کنند.

خانم سروش در ادامه گفت : ما در استان سمن های توانمندی داریم که با تمام سختی های موجود مخلصانه زحمت می کشند و برای خدمت به مردم کار می کند. با توجه به ۴۰ سال حضور و فعالیت من در این حوزه اکنون دارای خانواده بسیار بزرگی شده ام.

وی در خصوص عملکرد انجمن حمایت از بیماران تهیدست قائم (عج) گفت : افراد تحت پوشش ما در مرحله شناسایی حتما باید از سازمان و یا موسسه با ارائه معرفی نامه باشند، در مرحله بعد این افراد جهت کار به مکان های مختلف معرفی می شوند و بعد از این فرد به خانواده انجمن اضافه خواهد شد و در کلیه موارد اعم از نحصیل، بیماری ، ازدواج ، جهیزیه و … مورد حمایت و پشتیبانی قرار خواهد گرفت.

این خیر در ادامه افزود : اکنون بالغ بر ۱۰۰۰ خانواده تحت پوشش این انجمن هستند و از این انجمن خدمات دریافت کرده اند و بالغ بر ۳۵۰۰ پزشک به طور مستقیم و غیر مستقیم جهت ارائه خدمات پزشکی با انجمن در ارتباط هستند. ولی تا کنون هیچ کدام از مسئولین از ما حمایتی نکرده اند. ما از استاندار ، فرماندار و سایر مسئولین انتظار و توقع داریم حداقل بر عملکرد خیریه ها نظارت داشته باشند و از نزدیک با فعالیت آنها آشنا شوند تا یکسری از خیریه ها که فقط با نام خیریه به کارهای دیگر مشغول هستند شناسایی شده و مانع فعالیت آنها شوند.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
رسانه ها نقش مهمی در معرفی سمن ها به مردم دارند
Author Rating
۵1star1star1star1star1star

درباره ی معصومه مویدی

معصومه مویدی هستم یک فعال اجتماعی که در حوزه زنان و خانواده و حقوق شهروندی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان البرز فعالیت میکنم. با اشتراک گذاری یک مقاله یا تهیه یک گزارش، خبر و مصاحبه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و NGO ها در سمن البرز به عنوان مدیرمسئول و خبرنگار فعالیت دارم.

همچنین ببینید

سلیم نژاد

سلیم نژاد: شورای شهر تلاش می کند تا تبعیضی بین رسانه‌ها نباشد

سمن البرز: رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و عضو شورای شهر کرج گفت : رسانه های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *