خانه / اخبار استان / مسعود سعیدی: بیش از ۱۳درصد صنایع دانش‌بنیان کشور در استان البرز است
بیش از ۱۳درصد صنایع دانش‌بنیان کشور در استان البرز است
بیش از ۱۳درصد صنایع دانش‌بنیان کشور در استان البرز است

مسعود سعیدی: بیش از ۱۳درصد صنایع دانش‌بنیان کشور در استان البرز است

سمن البرز: مدیر فناوری و تجاری‌سازی پارک علم و فناوری و قائم‌مقام دبیر نمایشگاه هفته پژوهش استان البرز در اولین نمایشگاه پژوهش البرز در هفته پژوهش گفت :  بیش از ۱۳درصد صنایع دانش‌بنیان کشور در استان البرز است.

به گزارش سمن البرز، مسعود سعیدی مدیر فناوری و تجاری‌سازی پارک علم و فناوری و قائم‌مقام دبیر نمایشگاه هفته پژوهش استان البرز در حاشیه اولین نمایشگاه پژوهش استان البرز  در هفته پژوهش در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: ما در حوزه‌ی مدیریت شهری برخلاف کشورهای دیگر از نوآوری هیچ استفاده‌ای نکرده‌ایم. ظرفیت و پتانسیل‌های موجود در  استان البرز  بسیار بالاست. نظیر بیش از ۱۵۰هزار دانشجو، تعداد زیادی دانشگاه، مراکز پژوهشی و قطب مراکز کشاورزی  و اینکه البرز بیش از ۱۳درصد صنایع دانش‌بنیان کشور را داراست، اما به دلیل نداشتن نقشه‌ی راهبردی مناسب در این راه عقب مانده ایم.

وی افزود: در حوزه‌ی مدیریت شهری وجود یک شخص متخصص به حوزه‌ی پژوهشی نیاز است تا با اختیاراتی که از سوی استاندار دریافت می‌کند بتواند با برنامه‌های راهبردی اهداف استان را محقق سازد.

سعیدی، در پایان با اشاره به تجلیل ۷طرح دانش‌آموزی برتر، فناوری برتر، دستگاه اجرایی و غرفه‌ی برتر در روز پایانی نمایشگاه، گفت: به دلیل تعداد زیاد دانش‌آموزان آموزش و پرورش نیز به صورت جداگانه از منتخبین برتر تجلیل خواهد کرد.

تهیه و تنظیم : مهدیه عظیم‌لو

درباره ی معصومه مویدی

معصومه مویدی هستم یک فعال اجتماعی که در حوزه زنان و خانواده و حقوق شهروندی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان البرز فعالیت میکنم. با اشتراک گذاری یک مقاله یا تهیه یک گزارش، خبر و مصاحبه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و NGO ها در سمن البرز به عنوان مدیرمسئول و خبرنگار فعالیت دارم.

همچنین ببینید

نقش رسانه ها در عمومي سازي پژوهش موثر است

اکبر حیدری: نقش رسانه ها در عمومی سازی پژوهش موثر است

سمن البرز: مدیر خانه مطبوعات البرز در نمایشگاه هفته پژوهش البرز گفت :  رسانه های جمعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *