خانه / اخبار نمایشگاه مطبوعات / نبیونی: اصلی ترین بازوی شورای شهر رسانه ها و منتقدین مدیریت شهری هستند
اصلی ترین بازوی شورای شهر رسانه ها و منتقدین مدیریت شهری هستند
اصلی ترین بازوی شورای شهر رسانه ها و منتقدین مدیریت شهری هستند

نبیونی: اصلی ترین بازوی شورای شهر رسانه ها و منتقدین مدیریت شهری هستند

سمن البرز: رئیس شورای اسلامی شهر کرج در بازدید از نمایشگاه مطبوعات گفت :  اصلی ترین بازوی شورای شهر مطبوعات و رسانه ها و منتقدین مجموعه مدیریت شهری هستند و حمایت از رسانه ها و خانه مطبوعات در شورای شهر یک ضرورت است .

 

به گزارش سمن البرز، دکتر محمد نبیونی رئیس شورای اسلامی شهر کرج در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات به خبرنگار ما گفت :  نمایشگاه مطبوعات را  تاکنون به عنوان یک شهروند عادی برای  دنبال کردن سیر نحولات و اتفاقات مطبوعات در کشور دنبال می کردم ولی امسال با نگاه متفاوتی به عنوان مسئول استانی به نمایشگاه آمده ام. غرفه های استان البرز به عنوان پایگاه خوبی  برای مسئولین و هم استانهای عزیز می باشد که این رویکرد بسیار خوبی برای استان محسوب می شود.

وی در ادامه بیان کرد: اصلی ترین بازوی شورای شهر مطبوعات و رسانه ها و منتقدین مجموعه مدیریت شهری هستند. اگر با این دیدگاه به رسانه ها نگاه کنیم و به آنها اعتماد کنیم و انتظارات مدیریت شهری را به روشنی به رسانه ها بیان کنیم و رسانه ها هم به خوبی نقش خودشان را ایفا کنند قطعا شرایط خوبی را خواهیم داشت و بهبود شرایط را می توانیم نوید دهیم. چون مطبوعات مانند چشم بینای مردم در جامعه حضور پیدا می کنند و نقطه نظرات مردم را منعکس می کنند و مسئولین و مدیریت شهری در جریان نقطه نظرات مردم قرار می گیرند و آنالیز این موارد را در اختیار مدیریت شهری قرار می دهند. در حالی که مدیریت شهری ممکن است فرصت انجام بررسی همه نظرات را از دیدگاه ها و جناح های مختلف بر مبنای نجارب مختلف نداشته باشد. کاری که مطبوعات و رسانه ها انجام می دهد می تواند این رویکرد را تقویت می کنند و انشاالله خداوند به ما مسئولین سعه صدر عطا کند که این نطرات ، پیشنهادات و انتقادات را بپذیریم ،  بشنویم و به آن عمل کنیم.

این عضو پارلمان شهری در پایان گفت : حمایت از رسانه ها و خانه مطبوعات در شورای شهر یک ضرورت است .

Summary
Review Date
Reviewed Item
اصلی ترین بازوی شورای شهر رسانه ها و منتقدین مدیریت شهری هستند
Author Rating
۵1star1star1star1star1star

درباره ی معصومه مویدی

معصومه مویدی هستم یک فعال اجتماعی که در حوزه زنان و خانواده و حقوق شهروندی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان البرز فعالیت میکنم. با اشتراک گذاری یک مقاله یا تهیه یک گزارش، خبر و مصاحبه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و NGO ها در سمن البرز به عنوان مدیرمسئول و خبرنگار فعالیت دارم.

همچنین ببینید

رسانه های مردمی در پیشبرد اهداف نظام تاثیرگذارند

محسن انصاری: رسانه های مردمی در پیشبرد اهداف نظام تاثیرگذارند

سمن البرز: رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان بیان کرد: رسانه های  مردمی می توانند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *