خانه / سازمانهای مردم نهاد استان / نماینده سازمانهای مردم نهاد در هیات نظارت شهرستان کرج انتخاب شد
نماینده سازمانهای مردم نهاد در هیات نظارت شهرستان کرج انتخاب شد
نماینده سازمانهای مردم نهاد در هیات نظارت شهرستان کرج انتخاب شد

نماینده سازمانهای مردم نهاد در هیات نظارت شهرستان کرج انتخاب شد

سمن البرز: انتخابات تعیین نماینده سازمان های مردم‌نهاد شهرستان کرج در هیات نظارت بر سمن های این شهرستان برگزار شد.

به گزارش سمن البرز به نقل از روایط عمومی فرمانداری ویژه کرج؛ در ابتدای برگزاری جلسه انتخابات؛ ” علی قنبر زمانی” سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان کرج ضمن تبریک روز تشکل ها و مشارکت اجتماعی به فعالین این عرصه و تقدیر و تشکر از رئیس جمهور محترم دولت تدبیروامید آقای دکتر روحانی بخاطر حسن انتخاب و نام گذاری روز ۲۲ مرداد به عنوان روز تشکل هاو مشارکت اجتماعی در تقویم رسمی کشور، این انتخاب را حاصل نگاه ویژه ریاست محترم جمهور به سازمانهای مردم نهاد دانست.
قنبر زمانی؛رئیس هیات نظارت برسازمانهای مردم نهاد شهرستان کرج در ادامه افزود: حمایت از توسعه کمی و کیفی تشکلهای اجتماعی و ایجاد فرصت برای فعالیتهای آنان در فرایند توسعه کشور از اهداف و برنامه های دولت می باشد.
وی تاکید کرد: این نگاه زمینه ساز اثرگذاری هرچه بیشتر و تعامل تشکل های اجتماعی و دولت در جهت توسعه پایدار و در مسیر سازندگی کشور است.
گفتنی است پس از برگزاری انتخابات و رای گیری از بین نمایندگان سمن ها، در خصوص تعیین نماینده سازمان های مردم‌نهاد در هیات نظارت؛ خانم پریوش خوارزمی با اکثریت آرا برای مدت دوسال انتخاب شد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
نماینده سازمانهای مردم نهاد در هیات نظارت شهرستان کرج انتخاب شد
Author Rating
۵1star1star1star1star1star

درباره ی معصومه مویدی

معصومه مویدی هستم یک فعال اجتماعی که در حوزه زنان و خانواده و حقوق شهروندی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان البرز فعالیت میکنم. با اشتراک گذاری یک مقاله یا تهیه یک گزارش، خبر و مصاحبه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و NGO ها در سمن البرز به عنوان مدیرمسئول و خبرنگار فعالیت دارم.

همچنین ببینید

گزارش تصویری نمایشگاه دستاوردهای سمن های استان در پارک چمران

SummaryReviewer مویدیReview Date ۱۳۹۶-۰۵-۲۵Reviewed Item نمایشگاه دستاوردهای سازمانهای مردم نهاد البرزAuthor Rating ۵ Tweet Share …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *