تیتر مهمترین اخبار

بیت المال را فدای تدابیر سیاسی نکنیم اهتمام جدی کلیه همکاران در تحقق اولویتهای ۱۲ گانه سازمان زندانها در راس امور قرار گیرد مدیریت شهری از برگزاری جشنواره تئاتر حمایت می‌کند امحای حدود ۵ تن مواد مخدر و روان‌گردان در کرج فروش و عرضه روغن موتور تنها به عاملان و خریداران دارای کدنقش مجاز است شایسته و زیبنده کلانشهر کرج نیست که در آن معابر خاکی وجود دارد انتخابات اتحادیه تعمیرکاران اتومبیل-مرحله دوم شهرستان ساوجبلاغ برگزار و نتایج اعلام شد اجرای عملیات آسفالت مکانیزه بلوار اسکندری در شهرک جهان نما اجرای طرح اهدای کتاب به مناطق عشایری احیاء بصری کالبدی «بن بست محبت» با مشارکت اهالی محله حسین آباد برگزاری آزمون کانون کارشناسان رسمی دادگستری در استان البرز زیبا سازی دیوارهای دانشگاه آزاد با تکنیک «سند بلاست» کرونا در البرز| ثبت ۴ فوتی و بستری ۹۱ بیمار بدحال خطر لخته‌ شدن خون در کمین بیماران قلبی مبتلا به کرونا پیش بینی افزایش آلاینده‌ها برای آسمان البرز

بانک ایران زمین بانک دیجیتال
هماهنگی قومیتی در شهرها عاملی برای تحقق اهداف پلیس است
02 اکتبر 2021 - 12:33
شناسه : 5860
1

رئیس کمیسیون حقوقی و سخنگوی شورای شهر کرج، وجود هماهنگی قومیتی در بیشتر شهرهای کشور را منجر به امکان بررسی و تصمیم‌گیری بهتر مدیران و حافظان امنیت آن شهرها ارزیابی کرد و کرج را از این قاعده استثنا دانست.
علی قاسم‌پور در دیدار با معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان البرز که به همت رئیس کمیته بانوان، کودک و خانواده شورا برگزار شد، این مطلب را عنوان کرد. قاسم‌‌پور، گفت: د..

ارسال توسط :
پ
پ


رئیس کمیسیون حقوقی و سخنگوی شورای شهر کرج، وجود هماهنگی قومیتی در بیشتر شهرهای کشور را منجر به امکان بررسی و تصمیم‌گیری بهتر مدیران و حافظان امنیت آن شهرها ارزیابی کرد و کرج را از این قاعده استثنا دانست.
علی قاسم‌پور در دیدار با معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان البرز که به همت رئیس کمیته بانوان، کودک و خانواده شورا برگزار شد، این مطلب را عنوان کرد. قاسم‌‌پور، گفت: در بررسی جمعیت یک شهر یا استان به وجود یک قوم غالب برخورد می کنیم و به طور معمول به تبعیت از غلبه آن قوم، فرهنگ رایج منطقه هم تعیین می‌شود. وی به روحیه مهمان‌نوازی کرجی‌ها اشاره کرد و گفت: قبول حضور قومیت‌های مختلف در این شهر و استان بی نظیر است. این همزیستی مسالمت‌آمیز در حالی اتفاق افتاده که با وجود اقوام متعدد، از درگیری‌های رایج قومی و قبیله‌ای نیز خبری نیست.قاسم‌پور در عین حال نبود یک فرهنگ غالب قومیتی در کرج را مانعی بر راه تصمیم‌گیری‌ها و اجرای برنامه های پیش بینی شده در بخش‌های مدیریتی، نظامی و امنیتی ارزیابی کرد.وی بیان کرد: باید بتوان با ارائه طرح‌ها و برنامه‌های فراقومیتی و عمومی، اقدامات لازم را به انجام رساند.
ضرورت افزایش امنیت پارک‌ها
این مسئول، در بخش دیگری از گفته‌های خود بر لزوم افزایش امنیت پارک‌ها و فضاهای سبز شهری کرج تاکید کرد. قاسم‌پور، از مسئولان امر به ویژه نیروی انتظامی خواست با توجه به خستگی مردم در پی دو سال تحمل همه‌گیری بیماری کرونا و آسیب‌های ناشی از آن، فضاها و امکاناتی را فراهم کنند که افراد بتوانند در کمال امنیت و آرامش در نقاط تفریحی و گردشگری شهر حضور پیدا کنند.

از شما درخواست میکنیم نظرات و تجربیات گرانبهایتان را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهها بسته است.