خانه / جوانان / کاشت ۲۴ اصله نهال زندگی سالم و پایدار در بوستان نشاط مشکین دست
کاشت 24 اصله نهال زندگی سالم و پایدار در بوستان نشاط مشکین دست
کاشت 24 اصله نهال زندگی سالم و پایدار در بوستان نشاط مشکین دست

کاشت ۲۴ اصله نهال زندگی سالم و پایدار در بوستان نشاط مشکین دست

مراسم بدرقه ۲۴ زوج جوانان به عنوان مروجین فرهنگ ازدواج آسان همراه با کاشت ۲۴ اصله نهال در بوستان نشاط مشکین دشت برگزار شد .

به گزارش سمن البرز ، مراسم بدرقه سومین دوره اعزام کاروان مروجین فرهنگ ازدواج آسان به مشهد مقدس به همت سمن حامیان جوانان مستعد و اداره کل ورزش و اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در سالن اجتماعات بازار مبل امام علی ع برگزار شد. زوجهای جوان ابتدا به کاشت ۲۴ اصله نهال دارای پلاک و کارت ثبتی به نام زوجها  به عنوان نماد زندگی پایدار در بوستان نشاط مشکین دشت اقدام کردند و سپس در سالن اجتماعات بازار مبل امام علی (ع) با حضور امیرغفرانی مدیرکل ورزش و جوانان البرز ، حدادی فرماندار فردیس، شعبان پور رئیس شورای اسلامی شهر فردیس و جوهری معاون اجتماعی دادگستری البرز و قدرت الله شمیرانی معاون فرهنگی و امور جوانان البرز راهی سفر به مشهد مقدس شدند.

دکتر جوهری در این مراسم گفت : قناعت ، تعامل و گفتگو و آگاهی طرفین از روحیات و رفتارهای زوجین لازمه زندگی پایدار است . مشاوره پذیری در افراد لازم است و وظیفه مسئولین تبیین این فرهنگ در جامعه است و پرچم فرهنگ سازی با حمایت اسپانسرهای مالی و سازمان های مردم نهاد و اصحاب رسانه نباید زمین گذاشته شود.

محسن انصاری دبیر سمن حامیان جوان گفت :  هدف این برنامه ترویج ازدواج آسان می باشد و  این مراسم و اسکان زوج های جوان در مشهد  با حمایت  بازار مبل امام علی (ع) انجام شد .

Summary
Review Date
Reviewed Item
کاشت ۲۴ اصله نهال با نماد زندگی سالم و پایدار در بوستان نشاط مشکین دست
Author Rating
۵1star1star1star1star1star

درباره ی معصومه مویدی

معصومه مویدی هستم یک فعال اجتماعی که در حوزه زنان و خانواده و حقوق شهروندی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان البرز فعالیت میکنم. با اشتراک گذاری یک مقاله یا تهیه یک گزارش، خبر و مصاحبه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و NGO ها در سمن البرز به عنوان مدیرمسئول و خبرنگار فعالیت دارم.

همچنین ببینید

غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز

بازدید مدیرکل محترم و معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز از غرفه خانه مطبوعات البرز

به گزارش سمن البرز در اولین ساعات سومین روز نمایشگاه مطبوعات و رسانه جناب آقای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *