خانه / سازمانهای مردم نهاد استان / دبیر اتاق فکر تالاسمی ایران : کلیپ زند وکیلی موثر واقع شد
کلیپ زند وکیلی موثر واقع شد
کلیپ زند وکیلی موثر واقع شد

دبیر اتاق فکر تالاسمی ایران : کلیپ زند وکیلی موثر واقع شد

سمن البرز: دبیر اتاق فکر تالاسمی ایران گفت : کلیپ زندوکیلی موثر واقع شد و اتاق فکر فعالین جامعه تالاسمی ایران درصدد شناسایی و رفع مشکل درمان این بیمار شد.

به گزارش سمن البرز، ابوالفضل حدادزاده نیری دبیر اتاق فکر فعالین جامعه تالاسمی ایران و بازرس انجمن تالاسمی استان تهران در گفتگو با خبرنگار ما گفت : با عنایت و لطف پروردگار ، اتاق فکر فعالین جامعه تالاسمی ایران تلاش های فراوانی را در خصوص شناسایی همنوع عزیزمان که کلیپ آن توسط جناب اقای زندوکیلی تهیه و در فضای مجازی منتشر گردیده بود، انجام داد.

وی افزود : پیرو فعالیتها و رسالت اجتماعی و مدنی و حفظ سربلندی جامعه تالاسمی ایران پس از شناسایی،  با حضور تنی چند از اعضای اتاق فکر فعالین جامعه تالاسمی و اولین سفیر بیماران تالاسمی جناب اقای مصطفی یگانه مفتخر به حضور در منزل هانیه عزیزمان شدیم.

از نزدیک پیگیر مشکلات وی شدیم که در خلال همین امر، مهمترین موضوع اختلال در امور درمان وی به دلیل نداشتن دستگاه پمپ عنوان شد.

از این رو توسط اتاق فکر فعالین جامعه تالاسمی ایران یک دستگاه پمپ تزریق آهن زدا تهیه و بهایشان اهدا گردید!

از اقای ساسان روحانی و سرکار خانم خوش اخلاق به دلیل همکاری های فراوان سپاس ویژه داشته و یاری انها را صمیمانه ارج می نهیم!

در انتها نیز هدیه ای از طرف جناب اقای مصطفی یگانه به ان عزیز اعطا شد.

 

حدادزاده در راستای معرفی اتاق فکر انجمن تالاسمی ایران بیان کرد : فعالترین افراد از بیش از ١۵ استان اعضای اصلی این اتاق فکر هستند و هدفشان ارتقا سطح کیفی معیشت و درمان بیماران تالاسمی در سراسر کشور است.

بزرگترین پروژه تحقیقاتی بالینی دارویی به همت اتاق فکر در آینده ای نزدیک استارت خواهد خورد که نشان دهنده قدرت اجرایی اتاق فکر می باشد.

وی در پایان گفت : اتاق فکر فعالین جامعه تالاسمی ایران دارای دو کارگروه درمانی و اجتماعی  است که از سراسر کشور عضو می پذیرد  و تمام اتفاقاتی که پیرامون جامعه تالاسمی رخ میدهد را  رصد می کند.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
کلیپ زند وکیلی موثر واقع شد
Author Rating
۵1star1star1star1star1star

درباره ی معصومه مویدی

معصومه مویدی هستم یک فعال اجتماعی که در حوزه زنان و خانواده و حقوق شهروندی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان البرز فعالیت میکنم. با اشتراک گذاری یک مقاله یا تهیه یک گزارش، خبر و مصاحبه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و NGO ها در سمن البرز به عنوان مدیرمسئول و خبرنگار فعالیت دارم.

همچنین ببینید

گزارش تصویری نمایشگاه دستاوردهای سمن های استان در پارک چمران

SummaryReviewer مویدیReview Date ۱۳۹۶-۰۵-۲۵Reviewed Item نمایشگاه دستاوردهای سازمانهای مردم نهاد البرزAuthor Rating ۵ Tweet Share …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *