تیتر مهمترین اخبار

مسیر راه اندازی درمانگاه شبانه روزی گرمدره بر روی ریل های پیگیری شتاب گرفت افتتاح سی و ششمین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ در استان البرز دیدار و آشنایی سرپرست دانشگاه با کارکنان ستاد دانشگاه رنگ آمیزی سرعتکاه‌های آسفالتی معابر در منطقه دو از برگزیده اولین جشنواره ملی شعر امید تقدیر شد کسب رتبه اول در اجرای برنامه‌های فرهنگی و اوقات فراغت توسط سازمان فرهنگی شهرداری کرج طرح مناسب‌سازی قطعات اهل قبور بهشت سکینه(س) آغاز شد بازدید مدیر عامل وهیئت مدیره شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ازمنطقه البرز دو اکیپ لکه گیری آسفالت در منطقه ۸ فعال است روزانه حدود ۱۰۰ البرزی با علائم کرونا بستری می‌شوند آغاز برنامه های هفته تربیت بدنی در بستر شاد البرز طرح خط انتقال گاز ۱۲ اینچی به روستاهای بالادست سد کرج بررسی شد وضعیت ورزش سوار کاری در البرز مناسب نیست فراخوان پرسش مهر۲۲ ریاست جمهوری در البرز ارتقای خدمات‌رسانی با دایر کردن میز خدمت در شهرداری

بانک ایران زمین بانک دیجیتال
۲۲ مدرسه تحویل آموزش و پرورش استان البرز شد
30 سپتامبر 2021 - 9:00
شناسه : 2779
1

سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ۲۲ واحد آموزشی با ۳۶۰ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش استان شد.
علیرضا کارگر موقر در آیین افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه عظام در شهرک وحدت فردیس افزود: از این تعداد، ۱۸ مدرسه مشارکتی و یک مدرسه خیرساز بوده که با اعتبار بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان ساخته و تحویل آموزش و پرورش شد. وی با اشاره به..

ارسال توسط :
پ
پ


سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ۲۲ واحد آموزشی با ۳۶۰ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش استان شد.
علیرضا کارگر موقر در آیین افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه عظام در شهرک وحدت فردیس افزود: از این تعداد، ۱۸ مدرسه مشارکتی و یک مدرسه خیرساز بوده که با اعتبار بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان ساخته و تحویل آموزش و پرورش شد. وی با اشاره به اینکه در متراکم ترین و محروم ترین نقطه کشور از نظرسرانه آموزشی قرار داریم، اظهار داشت: در استان البرز سالانه نیازمند احداث ۲۰۰ کلاس درس هستیم تا بتوانیم رشد جمعیت دانش آموزی را پوشش دهیم. کارگرموقر افزود: از نظر کمبود سرانه فضای آموزشی نیازمند احداث ۸۰۰ کلاس درس در یک برنامه بلند مدت هستیم تا بتوانیم به میانگین کشوری بعد از ۱۰ سال برسیم. وی گفت: سالانه نیازمند تخریب و بازسازی و مقاوم سازی بیش از ۴۰۰ کلاس درس در استان البرز هستیم البته کارهای خوبی در این سالها انجام شده و اعتبارات چند برابری شده است. دی است. کارگر افزود: در استان البرز با توجه به فعالیت خیران و بخش مشارکت ها ۷۵ درصد پروژه های در دست اجرا خیرساز است یعنی بخشی مشارکتی و بخشی اعتبارات دولتی ساخته می شود. مدرسه ۱۲ کلاسه عظام شهرستان فردیس در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ مترمربع و زیربنای یک هزار متر مربع با ۱۲ کلاس درس، ۶ اتاق اداری ،سالن چندمنظوره و کتابخانه با اعتبار بیش از ۱۰ میلیارد تومان از محل کمک خیر عباس ایروانی و مجموعه هلدینگ عظام و اعتبارات تامین ساخته شده است.

از شما درخواست میکنیم نظرات و تجربیات گرانبهایتان را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهها بسته است.