بانک ایران زمین بانک دیجیتال
۳۰ نفر از ایتام در استان البرز فاقد مسکن هستند
30 سپتامبر 2021 - 8:56
شناسه : 2791
1

معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز گفت: حدود ۳۰ نفر از ایتام البرز که به تازگی به مجموعه این نهاد اضافه شدند فاقد مسکن هستند.
رضا لشینی در آیین افتتاح دبیرستان پسرانه خیرساز عظام در شهرک وحدت فردیس ، افزود: انتظار می رود با کمک خیرین بتوانیم تا پایان سال جاری مشکل مسکن خانواده های این ایتام را برطرف کنیم. وی با بیان اینکه عباس ایروانی خیر..

ارسال توسط :
پ
پ


معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز گفت: حدود ۳۰ نفر از ایتام البرز که به تازگی به مجموعه این نهاد اضافه شدند فاقد مسکن هستند.
رضا لشینی در آیین افتتاح دبیرستان پسرانه خیرساز عظام در شهرک وحدت فردیس ، افزود: انتظار می رود با کمک خیرین بتوانیم تا پایان سال جاری مشکل مسکن خانواده های این ایتام را برطرف کنیم. وی با بیان اینکه عباس ایروانی خیرمدرسه ساز امروز حمایت بیش از ۲۴ هزار فرزند معنوی در نقاط مختلف کشور به عهده دارند ، گفت: در راستای مسوولیت پذیری اجتماعی علاوه بر حمایت های مادی و معنوی موضوع آینده فرزندان این سرزمین هم برای این نیکوکار بزرگ حائز اهمیت است. لشینی بیان داشت: بیش از پنج هزاریتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان البرز بوده که تمام آنان دارای حامی هستند. معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز گفت: سال گذشته مجموعه کمیته امداد البرز تمام ایتام تحت حمایت خود را که یک هزار و ۵۰۰ یتیم دارای پرونده مددجویی هستند را خانه دار کرد.لشینی افزود: امسال در بخش آموزش تعداد ۹۱ نفر از ایتام البرزدر بهترین دانشگاههای کشور پذیرفته شدند.

از شما درخواست میکنیم نظرات و تجربیات گرانبهایتان را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهها بسته است.