بانک ایران زمین بانک دیجیتال
۵۱ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه چهارباغ اختصاص یافت
02 اکتبر 2021 - 10:38
شناسه : 5640
1

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس گفت: ۵۱ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان چهارباغ به جز تملک دارایی ۴۱ میلیاردی تخصیص یافت.
علی حدادی در خصوص برنامه‌های توسعه شهرستان تازه تأسیس چهارباغ اظهار کرد: انسجام و وحدتی که بین مسئولین در سطح شهرستان چهارباغ است نشانگر این است که آینده بسیاری خوبی برای این شهرستان پیش‌بینی می‌شود.وی بیان کرد: درباره مج..

ارسال توسط :
پ
پ


نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس گفت: ۵۱ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان چهارباغ به جز تملک دارایی ۴۱ میلیاردی تخصیص یافت.
علی حدادی در خصوص برنامه‌های توسعه شهرستان تازه تأسیس چهارباغ اظهار کرد: انسجام و وحدتی که بین مسئولین در سطح شهرستان چهارباغ است نشانگر این است که آینده بسیاری خوبی برای این شهرستان پیش‌بینی می‌شود.وی بیان کرد: درباره مجموعه مناطق محروم متأسفانه در کمیسیون تلفیق اعتبارات برای شهرستان‌های چهارباغ، نظرآباد، ساوجبلاغ و طالقان عدد صفر بود.
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس ادامه داد: بر این اساس با پیگیری‌های انجام شده از سوی کمیسیون تلفیق مجلس، عدد و رقمی برای حوزه انتخابیه مصوب شد و ۵۱ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان چهارباغ به جز تملک دارایی ۴۱ میلیاردی تخصیص یافت.وی تصریح کرد: به فضل خدا یک حرکت خوبی در زمینه توسعه چهارباغ به ویژه در بخش بهداشت و درمان، راه‌های روستایی و مدارس خواهد بود.
راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی لیزر ایران در چهارباغ
حدادی در خصوص برنامه زیرساختی شهرستان چهارباغ که نیازمند توجه ویژه‌ای از سوی مسئولان است، خاطرنشان کرد: به فضل خدا منطقه ویژه اقتصادی لیزر ایران در شهرستان چهارباغ شروع به فعالیت می‌کند.وی گفت: این منطقه ویژه اقتصادی پتانسیل و ظرفیت خوبی برای شهرستان چهارباغ در زمینه ایجاد اشتغال محسوب می‌شود و بسترهای لازم برای توسعه اقتصادی و رونق اقتصادی فراهم خواهد شد.عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با بیان اینکه جلسات متعددی پیرامون این انجام شده و خواهد شد، متذکر شد: به جز منطقه ویژه اقتصادی برکت که برای شهرستان ساوجبلاغ مصوب شد، این مصوبه برای شهرستان چهارباغ به عنوان شهرک ویژه اقتصادی صورت می‌گیرد.

از شما درخواست میکنیم نظرات و تجربیات گرانبهایتان را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهها بسته است.