تیتر مهمترین اخبار

تقاطع ماهان به پاسِ تکریم بصیرت و روحیه انقلابی مردم کرج «زیرگذر ۹ دی» نامگذاری شد توزیع انواع کودهای شیمیایی در استان البرز دستگاه های اجرایی، مدارس و بانک های استان به جز شعب مرکزی فردا چهارشنبه تعطیل شدند رفع مشکلات ترافیکی خیابان شهید بهشتی با افتتاح زیرگذر ماهان -آزادی کتاب «ما هم جنگیدیم» در البرز رونمایی شد زیرگذر ماهان- آزادی محصول روحیه جهادی شورا و شهرداری کرج در جهت آبادانی شهری است زمینه همکاری‌های مشترک در سازمان ایمیدرو بررسی شد تداوم وزش باد و گرد و خاک در البرز برگزاری مراسم شب شعر به مناسبت سوم خرداد، در ساوجبلاغ دعوت از رسانه ها برای پوشش اخبار طرح های محرومیت زدایی استان البرز دستگیری سارق اماکن خصوصی با ۵۱ فقره سرقت در ” نظرآباد” چهاردهمین هفته فیلم و عکس کرج و اولین جشن فیلم کوتاه و عکس البرز به پایان رسید تصادف اتوبوس با ۲۰ خودرو سواری در میدان حصارک کرج برگزاری مراسم حکیم عمر خیام و افتتاح موسسه فرهنگی هنری استاد شهریار آذربایجان دیدار مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای البرز با رییس سازمان مدیریت ‌و برنامه‌ریزی استان

بانک ایران زمین بانک دیجیتال
آزاد سازی منابع طبیعی در گرمدره
25 اکتبر 2021 - 9:03
شناسه : 29565
4
خطبه‌های نماز جمعه شهر گرمدره به امامت حجت الاسلام والمسلمین حجازی نیا امام جمعه مردمی و انقلابی برگزار شد و با ورود به موضوع کوه خواری در این شهر ،پس از مطالبه گری بسیج رسانه در آزاد سازی منابع طبیعی گفت: منابع طبیعی بایستی هر چه زودتر آزاد گردد.
ارسال توسط :
پ
پ
امتیاز این [خبر]

خطبه‌های نماز جمعه شهر گرمدره به امامت حجت الاسلام والمسلمین حجازی نیا امام جمعه مردمی و انقلابی برگزار شد و با ورود به موضوع کوه خواری در این شهر ،پس از مطالبه گری بسیج رسانه در آزاد سازی منابع طبیعی گفت: منابع طبیعی بایستی هر چه زودتر آزاد گردد.

حجت الاسلام والمسلمین حجازی نیا خطبیب نماز جمعه شهر گرمدره در ابتدا سخنان خود گفت: خنثی سازی تحریم اولویت اول در بازدارندگی اقتصاد است رهبر حکیم و فرزانه انقلاب با دو فصل اولویت اقدام برای خونسازی تحریم و اکثریت تلاش برای خنثی سازی تحریم این مهم را وظیفه دولت دانستند متاسفانه دولت قبل با نگاهی که به اولویت رفع تحریم اولویت ارتباط با غرب داشت این مهم را حتی در آخرین ماه‌های فعالیت اش جدی نگرفت اما اکنون رئیس جمهور محبوب جدیدمون در دومین ماه قدمتش به این اولویت اهتمام ورزیده است انشاالله دستگاه نظارت در کنار رئیس جمهور بازدارندگی اقتصادی را برای کشور بوجود خواهند آورد و بر اقتدار ایران اسلامی خواهد افزود .
امید ما از این دولت و وزرایش ،خط و مش در راه رهبر را در دستور کار قرار دهند .
برای رضای خدا و خشنودی دل مردم به بهترین شکل هدایت کنند .

مبارزه با فساد و مفسدان نیاز به عزم ملی است
🔷 امام جمعه گرمدره، گفت :مبارزه با فساد و مفسدان نیاز به عزم ملی است.
مبارزه با فساد در قوه قضاییه هم جنبه‌های مختلف اداری اولویت فراوانی دارد که زیربنایی ترین دلیل آن ایجاد بستر سالم و مناسب برای رویش و پویایی اقتصاد به شمار می آید اما نقش مجلس و دولتی که باید نقش خود را به زیبایی هر چه تمام تر ایفا نمایند نقش پیگیری در مسائلی که فساد ایجاد می کند، مسئله پیشگیری که فساد ایجاد می کند .
مجلس و دولت هستند که بایدبستر فساد را محدود کنند زمینه های شکل گیری فساد اداری اقتصادی و فرهنگی را برچیند که متاسفانه در دولت قبل شاهد این موضوع در پیکره همین دولت فساد و مفسدان رخ نمایی کردندو می‌بینیم یکی بعد از دیگری به دام عدالت می افتند.

نباید دولتمردان ما اجازه چنین فسادی را بدهند نباید مجلس خاموش باشد ببیند فساد را تعمل در اقتصادمملکت را ببیندباید به موقه اقدام می کردند که نکردند .
یکی پس از دیگری به دام محاکمه عدالت اسلامی قرار گیرند تا دل مردم شاد شود .
اگر شد رئیس جمهور هم باید بیاید و پاسخگوی ۸ سال خود باشد که جه بر سر مردم و چه کسانی را به عنوان وزرا معرفی کنند از قوه مقننه می خواهیم پیگیری مطالبه مردمی باشد .

رزمایش دیپلماتیکی با طعم امنیتی و نظامی
وی با بیان اینکه رزمایش ترکیبی ایران گفت: در رزمایش ترکیبی ایران انقلابی و نماد بازدارندگی در دو سفراخیر سرلشکر محمد باقری در دعوت نیروهای پاکستان و روسیه
انجام شد به دشمنان ایران شد مسافرت بالاترین مقام نظامی در یک کشور درمدت کوتاهی نشان‌دهنده رزمایش دیپلماتیکی است که با طعم امنیتی و نظامی و هشدارهایی برای دشمنان و مزدوران آنها بدنبال دارد .
مانوری برای هم‌گرایی منطقه ای محسوب می شودکه بالا رفتن ضریب امنیت و دورکاری تهدیدها از ایران عزیزمان خواهد بود.

دانشگاه های اسلامی باید در مملکت شکل بگیرد .

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهر مهربانی گرمدره در ادامه گفت:تقاضایی از ریاست جمهور محترم و وزیر علوم کشور دارم متاسفانه چند سالی است اوضاع حضور دانشجویان مناسب با ارزشهای نظام و انقلاب و مملکتی که برای امنیت عزیزان ما جان فدا کردندمتاسفانه حضور متناسب این عزیزان با ارزش‌های اسلامی نیست و بعضی از روسای دانشگاه متاسفانه با برای جذب به حداقل پایبندی به مسائل دینی توحه نمی‌کنند.
آقایان روسای دانشگاه ها به جه قیمتی می خواهید جذب دانشجو کنید .

مملکت ما خون داده جوانان عزیزش را تقدیم کرده است.
خیلی راحت می شود دانشگاه ها را کنترل کرد اما روسای دانشگاه ها این کار را نمی‌کنند ‌ سهل انگاری در حوزه حراست دانشگاه و امور فرهنگی شاهد اوج بی حجابی در بعضی از دانشگاه ها را شاهد هستیم.
امیدوارم مسئولان مربوطه ، خصوصا نماینده ولی فقیه در استان حسینی همدانی تذکرات لازم را در راستای امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه ها از مسئولین دانشگاه ها مطالبه بفرمائید دانشگاه های ما دانشگاه اسلامی باید باشد .
به دختران و پسران خود در دانشگاه ها به خود ببالیم که این بچه ها در دانشگاه اسلامی هستند .
امیدواریم با این دولت وحضور مقتدرانه دولت ،وزیر محترم در این مورد ورود نمایند وبخشنامه ها در غالب بخشنامه نباشد.
خوب کار نشده باید تمام مسئولیت در دانشگاه قدم پیش بکشند و دانشگاه اسلامی را در مملکت شاهد باشیم.

آزاد سازی منابع طبیعی در گرمدره
خطیب نماز جمعه در بیان اینکه منابع طبیعی بایستی هر چه زودتر آزاد گردد، گفت:این کوه جز منابع طبیعی مملکتمون هست طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند : اگر قسمتی از منابع طبیعی را کسی تصرف کرد باید اقداماتی برای آزاد سازی آن فراهم شود از شما دوستان محترم و مسئولین مربوطه تقاضا می کنم اماکنی که موجب به تفریح مردم در سال های قبل و استفاده همگان بوده چرا باید الان با سوءمدیریت بعضی از مسئولین این تفرجگاه ها به انحصار کشیده شود .
من امروز وقتی به این کوه نگاه می کردم بعضی جاها را فنس کشیدن ،حصار کشیدن ،زنجیر کشیدندو برای خودشان تصاحب کردند .
این املاک از آن آنها نیست .
جناب دکتر مددی ورود پیدا کنید با آگاهی و اطلاع رسانی به جا و به موقع بالا دستی ها در داخل شهرمون ،متأسفانه در داخل شهرمون ضعف وجود دارد مسئولین باید اطلاع رسانی می کردند که نکردند .
بنده از زبان مردم گرمدره از شما رئیس دادستان محترم تقاضا مند هستم ان شاالله ورود کنید این اماکن را که به ناحق گرفته اند به کوه برگردانید به دست این مردم باشد .
به راحتی برای تفریح وزندگی خودشان استفاده نمایند .

تقاضایی هم دارم تا با یک جانمایی ارزشمند تپه ای را با نام نورالشهدا با دفن شهدای گمنام و اجرای برنامه های فرهنگی ،ملی ،مذهبی برای عموم مردم انجام شود .
از برادران حوزه سپاه جناب سرهنگ حیدرنیاوسرهنگ زنجانی و دیگر دوستان و عوامل شهرداری و سرپرست محترم شهرداری مهندس کمالزاده و دیگر دستگاه هامی خواهیم فضایی را به عنوان نورالشهدا در این کوه ایجاد نمایند.
در هفته تربیت بدنی حرکت بسیار خوبی را در همین قسمت از کوه شاهد بودیم که بچه ها و خانواده ها آمدند از بسیج رسانه و شهرداری ،نیروی انتظامی، راهور ،حوزه بسیج و ازهمه عزیزان تقدیر و تشکر می کنم ان شاالله که خانواده ها را مجدد به پای کوه حرکت دهند به شرط اینکه کوه را از افراد سودجو در آمده باشد.

شاید این اخبار هم برایتان جالب باشد

از شما درخواست میکنیم نظرات و تجربیات گرانبهایتان را با ما به اشتراک بگذارید

  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر،تکرار نظر دیگران،توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  •  لطفا نظرات بدون بی احترامی ، افترا و توهین به مسٔولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد. پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  • بابت اینکه نظرات و تجربیات گرانبهایتان را با ما به اشتراک میگذارید متشکریم.